opiskelua tarvitaan että te typerykset opitte oikeinkirjoituksen. Kiinnittäkää huomiota siihen mitä teette. Tarkistakaa teksti ennen kuin painatte lähetä nappulaa. Nuijat !!.
Montako vuotta
9
1105
Vastaukset
- Make
jollain on taas pipo kireällä :)
vai oliks toi joku vitsi? - Abc
Mikä sä oot arvostelemaan muita!
Pyydän anteeksi (HERRA TÄYDELLISELTÄ!!!)
Etkä sä ees tiiä hyvii vitsejä. - Ihminen
No me katos kirijotettaan tahalaan väärin et teikäläisii ottas pannuun ja siks ettette ymmärtäis!
- Ihminen
Käännös roboteille:
Ihmiset kirjoittavat ihan tarkoituksella väärin näille palstoille koska haluavat kiusata kirjanoppineita robotteja ja myös siksi etteivät nämä kirjanoppineet robotit ymmärtäisi niitä juttuja joita tänne on kirjoitettu.
ps. teksti varmaankin sisälsi monta kirjoitus virhettä mutta voitte merkitä ne punakynällä näyttöön.
- agricola
Montako pilkkua kuuluu olla sivulauseen edessä? 1. Älä Äikkä opeta, jos et itse osaa!
- korjausmies
Korjausmiestä riepoo äikän yhdyssanavirhe. Pitää siis olla lähetä-nappulaa.
- Äikästä kiinni YO
Loputtomasti, joka vuosi tulee lisää.
- -mä90-
Sillä ei niinkään ole väliä, (oikeenkirjoituksella).
Ne vitsit on laitettu, että niille naurettais, eikä sitä varten, että sieltä etitään itse Äikkä pään huomaatkin virheet.Paras ois et huolehtisit omasta kirjoituksestasi, etkä muitten!ÄIKKÄ!!!Ja mekös nuijia, jos joku on niin SINÄ, Se ketä on mun kaa samaa mieltä ni vastatkaa tähän viestiin=)
[email protected] Helvetin idiootti! Älä kuule jumalauta opeta isääsi nussimaan tai mummoasi synnyttämään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M797419Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044660Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn724580Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584130HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen704107Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333619Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613015Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652742Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401940- 471685