Ollaan menossa kaverin kans SB:lle 2 viikoks elokuun alkuun. Jantra niminen hotelli on tiedossa. Onko kellään kokemuksia? -Ikäjakauma, kunto yms.
Laittakaa viestiä jos porukkaa on sillon menossa paikanpäälle!!! -Kohta on jo kesä :P
Laittakaa viestiä jos porukkaa on sillon menossa paikanpäälle!!! -Kohta on jo kesä :P
Vastaukset 10
Vanhimmat
SB:lle menijöille on tiedossa ainakin hauska loma, josm tykkää bailailla, on hyviä menomestoja.
Mutta varokaa niitä taskuvarkaita menopaikoilla, sekä tipat lasiin -tyyppejä. SB:lla niitä sattuu olemaan. Kaverilta vietiin rahat, heräsi hotellihuoneesta muistin menettäneenä aamulla, että sillai.
Ollaan kans menossa Jantra nimiseen hotelliin, muttei kyllä ole yhtään tietoa millainen hotelli on. Olis kiva jos tietäis enemmän, mutta kyllä siellä varmaan aika paljon nuoria on kun matkanjärjestäjäkin mainosti nuorekasta hotellia, ni tuskin kovin moni mummeli uskaltaa varaa matkaa kyseiseen hotelliin. Nähdään siellä.
mitä kautta varaatte matkan?
Meikäläiset ainaki varas kaiken sen miettimisen jälkeen matkansa finnmatkoilta..
varokaa tytöt lähinnä miehiä baareissa jotka ovat lähellä juomianne, meinaa tyrmäystipat ovat siellä suosiossa, menetin itsekkin yhtenä iltana muistin vaikken kun muutaman juonut sekä myöhemmin sama tapahtui tytölle johon tutustuimme.. myös yhdeltä kaverilta varastettiin lompakko laukusta joka oli koko ajan vieressä, ovelia ovat sekä älkää tytöt mielellään ajelko takseissa, jossa mies kuski yksin. meinaa ehdottelivat jo kaikennäköistä, vaikka olisi kaksikin ollut ja kaikenlaisia kauhutarinoita ollaan kuultu, mutta tiedä sitten uskoakko, en itse ainakaan selvää ottaisi. vaikka yksinkin tuli välillä niillä takseilla ajeltua huihui. mutta muuten ihan ok maa tämä bulgaria, toistekki voisi joskus lähteä!
Oltiin viime kesänä Jantrassa.. Ihan siisti hotelli ja mukava henkilökunta..Aamupalalle kannattaa mennä mutta illalla ruokaa siitä ravintolasta ei kannata mennä tilamaan.. Ruuat tulee ihan eri aikaan vaikka samaan aikaan tilattiinkin..(yli puolituntia kesti mun ruuan tuleminen sen jälkeen kun kaveri oli sapuskansa saanut) Nuorta väkeä siellä enemmän oli :) Allasbaarissa ihan loistavat baarimikot, varsinkin Stella ja Bobby, soittivat myös omia cd-levyjä mitä meillä oli mukana. Tunnelma oli kyllä ihan mahtava!!
Hauskaa lomaa kaikille :D
Me lähdetään tänä kesänä Kultahietikolle..
Hienoa, että muitakin on lähdössä sillon Jantraan. Olen tulossa viiden muun kaverini kanssa, olemme 16-19 vuotiata. :) Nähdään lomailija88 siellä sitten ;)
Sillon ollaan kans menossa jantraan kaveriporukalla,
Viimesiä hotellihuoneita tänää varattiin ja kuulemma tosi kysytty nuorien keskuudessa.
Lomaa odotellessa :)
Ihana kuulla että muitakin suomalaisia tulossa, ja vielä samaa ikäluokkaa ;)
Ollaan kanssa poikaystäväni kanssa menossa Jantraan 7.8-14.8 :)
Odotan innolla!
Oletteko ajatelleet osallistua retkille?
Mua kiinnosti ainakin se ostosretki Burgasiin
ja sitten oli se viinitila juttu :))
Kiitos vinkistä, että kannattaa ottaa jotain hyvää musiikkia mukaan jos talon musiikki ei iske ;)
Joku oli kirjoittanut galleriaan
että Jantrassa on koppakuoriaisongelmia
yak.
toivottavasti ei enää.