Maspalomasin

onko käymisen arvoinen paikka? onko hyvä keilahalli ja millaiset diskot? kertokaa kokemuksianne! viihtyykö parikymppiset siellä hyvin? vai onko vähän nuoremmille tarkoitettu?
3470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On kyllä käymisen arvoinen paikka. on bilispöytiä ja ihan ok keilahalli kuppiloita useampi discosta en tiedä kun en ole käynyt niissä diskoissa.. suosittelen

Äänestä

Ja taas...2007...

Äänestä

On enemmänkin perhekohde. Mene Inglesin puolelle jos haluat yöelämää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Holiday World kirjoitti:

onko käymisen arvoinen paikka? onko hyvä keilahalli ja millaiset diskot? kertokaa kokemuksianne! viihtyykö parikymppiset siellä hyvin? vai onko vähän nuoremmille tarkoitettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu