getjar

gfdf

pitääkö getjar:ssa rekistöröityä/antaa puhelin numero kun lataa pelin

5

1277

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gfdf

      mistä niitä peljä sieltä saa

    • olli8977

      joo sun pitää rekistöröityy getjariin ..sieltä voi ladata ilmaseks kaikke kivaa.. ole itsekkin lataillut tuolta aika paljon..valitset vaan puhelimen mallis sinne nii sovellukset on yhteen sopivia kännyys..

      sit jollain kaapelilla vaa kännyyn siirrät..
      EI MAKSA MITÄÄN!!

      • ei tartte rekistöröityä getjariin,

        ainakaa ite oo rekistöröityny, ja voi ldata ilman rekistöröitymistä.

        =)


      • vodafone harkinnassa
        speedyrpm kirjoitti:

        ei tartte rekistöröityä getjariin,

        ainakaa ite oo rekistöröityny, ja voi ldata ilman rekistöröitymistä.

        =)

        koitin getjarista imuroida ensin koneelle javapeliä testiksi ja Vodafone pc assistantilla asentaa pikkuveljen Vodafone 715 puhelimeen sen, mutta tulee tuo vahvistaminen epäonnistui ilmoitus..eikö tuohon tosiaankaan voi javapelejä asentaa muutenkuin tilaamalla kiskurihintaan virallisista kaupoista?


    • .jmwqtga

      No ei mun ainakaan tartte edes ladata koneelta kännykkään jonku kaapelin kautta, mul voi sen ladata suoraan kännykälle kun menee kännykällä getjarin sivuil.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä

      Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin
      Rovaniemi
      19
      1739
    2. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      453
      1455
    3. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      308
      1309
    4. kukaan ei pakota kasteeseen..

      Kommentointi estetty, joten kommentoin tähän.Kukaan ei pakota pakkokasteesta puhuvaa kastamaan lastansa.Noloa edes ehdot
      Kaste
      400
      1005
    5. Miesmäinen vanha nainen joka kulkee lastenvaunujen kanssa

      Mikähän kaheli tämä yks kaupungilla karvahattu päässä kulukeva vanha eukko on joka työntää lastenvaunuja. Onhan sitte
      Kuhmo
      18
      990
    6. Ethän leiki kanssani J- mies

      Jos oletkin joku pelimies, jolla monia vaihtoehtoja, katkon kylmästi yhteyden. En jaksa sellaisia miehiä.
      Ikävä
      100
      943
    7. Molemmat päät

      aivan tulessa😫 Miksi pitää ihmisen tällaisesta kärsiä??? Jos koko ajan pnettaa, niin miksi sitä seksiä ei voi sitten s
      Ikävä
      117
      863
    8. Kasteen merkityksestä ihmiselle

      Jeesuksen hyvä ystävä Nikodemus meni heti Jeesuksen kasteen jälkeen kysymään häneltä kasteen merkityksestä ihmiselle. J
      Kaste
      405
      816
    9. Liikenne onnettomuus

      Luin juuri Ampparista Konneveden kauheasta onnettomuudesta jossa menehtyi 60-luvulla syntynyt mies. Onko kellään tarkemp
      Konnevesi
      6
      800
    10. Mari Rantanen eroa! Lausunnot vapun pahoinpitelystä ovat järkyttäviä!

      Poliisiministerin, eli sisäministeri Mari Rantasen on syytä erota!
      Maailman menoa
      126
      780
    Aihe