24 the game

Kertokaas miten pääsen tehtävästä 25 läpi. Eli se tehtävä jossa pitää suojella sitä pomminpurkajaa?
1216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pidä sitä nappia pohjassa josta tulee se iso tähtäin ja ammu vihollista koita tappa ne mahdollisimman nopeasti

ps:otasse assualt rifle siitä heti tason aloitta mis paikan vierstä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avuton kirjoitti:

Kertokaas miten pääsen tehtävästä 25 läpi. Eli se tehtävä jossa pitää suojella sitä pomminpurkajaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu