SARJANI VOICELLA, MUTTA EI SOI MUSIIKKIA, VAAN SUHINAA. ONKOHAN ONGELMIA? VOICE TAKAISIN KUNTOON, NOPEASTI!!
VOICE EI KUULU! MITÄ IHMETTÄ?
hp_guru
7639
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mutta sekin mielenkiintoisempaa, kuin seuraavaksi listalla oleva NRJ. Siispä hurinaa kuunnellaan. Hurinaa Voicella, ennakkoluulottomasti pitempään. Heh.
Kiss ei pärjännyt Suomen hittiasema ykköselle Ihanan mahtavalle Radio NRJ:lle niin se siirrettiin voicelle:D hah ja lol.
Ja toivottavasti ei kuulu ollenkaan tai jos se jo päätti lopettaa ajoissa.
SBS on suomalainen radioalan epäonnistumistarina. Sille on tyypillistä, että koko ajan pitää tehdä uudistuksia nimiä muutetaan mutta sama paskaa koko ajan soitetaan kumminki. Sama se on onko se VOice, kiss tms. ei nimen ole väliä jos mitään hyvää ei niiltä tule ellei sitten tykkää paskaa kuunnella all day long.
joo ei niin. ja mikähän ois syy?
jospa hyö ovat jo niin vittuuntuneet näihin sun jatkuviin kampanjoihin tällä palstalla että pistivät hanat vähäks aikaa kiinni?
JA VOICE POPITTAA TAAS!
täällä ylivieskassa voice ei oo kuulunu eilisestä asti. Taitaa olla lähetysmastossa jotain vikaa. Myöskään SuomiPOP ja iskelmä eivät kuulu ja ne lähetään samasta mastosta. Viitsitkö hp_guru pistää palautetta tästä asiasta. Ku sinun ääntä ne kumminki kuuntelevat.
"Lähetä palautetta The Voicelle alla olevalla lomakkeella.
Kiitokset palautteestasi! :)"