mä seurestelen netissä,elikkä eilen kävi näin sillä mun poikaystävällä on kaveri joka on tyttö,eilen se sano mulle että se poika jättää mut ja kaikkee muutakin sanoi,sitten mä haukuin sitä huoraksi sitä tyttöö,se sanoi mulle näin kun (nimi) saa kuulla tästä niin se suuttuu sulle ja jättää sut...oonkohan mä menettänyt sen pojan,mä en tarkottanu mitä sanoin!!!=(
pojat mitä te sanoisitte jos teidän kaveria(tyttöä) haukuttaisiin,se tyttö on kauheen tyrkky se pakottaa mun poikaystävän tekemään kaikkee sille tai no meilkein kaikkee,mua pelottaa että ne oli eilen illalla sängyssä.
pojat mitä te sanoisitte jos teidän kaveria(tyttöä) haukuttaisiin,se tyttö on kauheen tyrkky se pakottaa mun poikaystävän tekemään kaikkee sille tai no meilkein kaikkee,mua pelottaa että ne oli eilen illalla sängyssä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Melko sekavaa, mut jos ymmärsin jotakin väärin niin oikaiskaa.
Jos jollekin jätkälle on tärkeämpää se, mitä sen kaverityttö sanoo kuin mitä sen tyttöystävä sanoo, se ei oikein taida tietää kenen kanssa seurustelee. jos ne on joitain hyviä, vanhoja ystäviä niin sen kaveritytön mielipide on tietenkin tärkeä, muttei tärkeämpi kuin sun - eli suoraan sanottuna sen pitäis suuttua sille kaverilleen, kun alkoi puhua sulle alun perinkään mitään sellaista.
Jos se kerran laittaa sun jätkäkaverin tekemään "kaikkee," ja jos epäilet että jätkäs petti sua, niin ehkä teidän nettijuttu ei toimi?
se lähti yhestä paikasta ihan yhtäkkiä ja sitten sen kaveri tuli siihen tietokoneelle ja rupesi puhumaan että mun kundi jättäää mut ja niille tulee kiva ilta ja se läpsii sitä aina perseelle ja muutenkin näpelöi sitä...aika outoo ystävyyttä=(