mondeo nykäsee

mikä mondeossa vikana kun laitan vaihteen päälle ja nostan kytkimen tuntuu nykäys, jos kokeilen samaa vaihetta nykäys ei ole niin kova,mutta ykköstä ja pakkia vuoronperään kokeilessa nykäys on kova.kun olis perä valjä?
2512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla oli mennyt vaihdelaatikon joku kannatinkumi
teki samanlaisen rykäisyn.

Äänestä
  • kumit näyttäs olevan ehjät, voisko olla vetonivelet?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyytymätön kirjoitti:

mikä mondeossa vikana kun laitan vaihteen päälle ja nostan kytkimen tuntuu nykäys, jos kokeilen samaa vaihetta nykäys ei ole niin kova,mutta ykköstä ja pakkia vuoronperään kokeilessa nykäys on kova.kun olis perä valjä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu