PELKO

Mulla on ihan uskomaton hiv/hepatiitti pelko. Tiedän että on mahdollista että pelkkä stressi vie tuon erektion.Mutta tuntokin on täysin hävinnyt terskasta.Vaikka saisinkin sen toimimaan niin tunto on olematon.Pelkkä stressi??vai taudit?? Kokemuksia??
1567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Paljaallako vetelet kun noita pelkäät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Setä_ kirjoitti:

Mulla on ihan uskomaton hiv/hepatiitti pelko. Tiedän että on mahdollista että pelkkä stressi vie tuon erektion.Mutta tuntokin on täysin hävinnyt terskasta.Vaikka saisinkin sen toimimaan niin tunto on olematon.Pelkkä stressi??vai taudit?? Kokemuksia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu