On se todella mahtava ajettava , koe ajossa 1,8 SOL wagon.Uusi sähköinen tehostin on todella hyvä ja ohjaus herkempi.Audio järjestelmä 8:lla kaiuttimella antaa tosi hyvät soundit. Jämäkkä ajaa , ei ylmääräisiä suhinoita TOSI hiljainen .
Todellinen myynti menestys jo yli 500 myytyä autoa, ilman koe ajoa antaa luotettavan kuvan TOYOTAn laadusta ja luotettavuudesta ja etenkin k. tuotteen H A L U T T V U U D E S T A.
Todellinen myynti menestys jo yli 500 myytyä autoa, ilman koe ajoa antaa luotettavan kuvan TOYOTAn laadusta ja luotettavuudesta ja etenkin k. tuotteen H A L U T T V U U D E S T A.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Moi Toyota -kauppias. Paljollako myyt uuden Avensiksen ?
Mallit alkaen 25600 eur
Miten tuo , että "ostaa sian säkissä", kuvastaa laatua ja luotettavuutta? Minusta tuo on todella tyhmää; täytyy tutustua ja testata, ennekuin voi tuommoista puhua.
.....EI OOPPELISTA TAI VOORTISTA , NIISTÄ EI KOSKAAN TIEDÄ MITÄ SAA VAIKKA KOE AJAIS KOKO VIIKON
Toyotahan ostetaan oli se millainen tahansa,koska se naapuri voi ehtiä ensin.Tai työkaveri tai???.Ostaa auto ajamatta sitä ensin taikka näkemättä.
....siinä se
hiukan intoasi.Sitä suuremmalla syyllä on varautua ennenaikaiseen riemuun varauksella kun kyse on Japanin tunnetusti ruoste alttiista "autosta".Euroopassa autot tehdään täkäläisiin olosuhteisiin,Japanissa ties mihin Indo-Kiinaan.
mielenkiintoista sinällään, että japskit toimii Suomen talvessa paljon paremmin kuin saksalaiset - ei jäädy huohottimet tai ovien lukot - ja käynnistty pakkasessakin. Nipponin pojat on testanneet myymänsä autot...mutta, totta toki aina on pelko olemassa, kun uusi Avensis on suunniteltu Ranskassa ja valmistettu Englannissa! Toivoa kyllä sopii, että merkki takaa uudessakin mallissa laadun...eurooppalaisuudesta huolimatta! Ainakin tähän asti Tojon laatu on automaailman eliittiä - muita merkkejä väheksymättä.
Tietysti autosta löytyy luistonesto ynnä
muut nykyautoon kuuluvat herkut.......