aukeamaan

Miten aukeamaan suoraan speed dialiin? Eli tavallaan tyhjälle sivulle? En millään keksi konstia.
4299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

työkalut > asetukset > yleiset käynnistys: aloita tyhjän sivun kanssa

noin se ainakin linux-versiossa menee, mutta luulisin olevan win-versiossa samalla tavalla..

Äänestä
  • Ei ole tuollaista mahdollisuutta ainakaan Windows-versiossa. Ilman välilehtiä on, mutta ei pääse suoraan speed dial-sivulle. Jatka mihin jäätiin-tavalla pääsee suoraan, mutta silloin joutuu lopettamaan speed dialiin. Löytyisikö ehkä jotenkin asetusmuokkaimen kautta?

    Äänestä

  • mahista kirjoitti:

    Ei ole tuollaista mahdollisuutta ainakaan Windows-versiossa. Ilman välilehtiä on, mutta ei pääse suoraan speed dial-sivulle. Jatka mihin jäätiin-tavalla pääsee suoraan, mutta silloin joutuu lopettamaan speed dialiin. Löytyisikö ehkä jotenkin asetusmuokkaimen kautta?

    Added opera:config option to configure speed dial . Has four modes: 0 = Folded, 1 = Shown, 2 = No editing allowed, 3 = Disabled
    Mitä tuo 0= Folded tarkoittaa?

    Äänestä

Tallenna tämä istunto: speed dial-sivu yksinään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


speed dialiin kirjoitti:

Miten aukeamaan suoraan speed dialiin? Eli tavallaan tyhjälle sivulle? En millään keksi konstia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu