Onko Särkänniemi jotenkin S-bonus juttua. Muistelisin että muutamia vuosia sitten olisi ollut, mutta Särkänniemen sivuilla en asiasta mitään löytänyt.
Vastaukset 4
- saanut muutaman euron alenn...
rannekkeesta tai kausilipusta, mutta ei muuten, siis ostetuista pizzoista/oluista/jäätelöistä/kahveista ei kerry mitäään s-bonusta.
- Titityytitityytitityy
Jotenkin vain on mulla semmonen kuva ettei enää saisi ollenkaan, eikä Särkänniemen sivuilla http://www.sarkanniemi.fi/ sanottu siitä mitään.
s-etukortilla saa toisen päivän avaimen ilmaiseksi..
mutta lintsiltä saa rannekkeet edullisesti kun ostaa ne s-ryhmän liikkeistä..- JoKke
mutta onko Särkänniemessä tänä vuonna mitään S -etua?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475