missä on??????

Eki Nyyssölä ja Affe Kallio!!! Vanhan kansan ruunat,kunnon rosvot !!! vieläkö elätte???
terv Sunshine
21473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pojat tanssiivat dildot persiissä ma-pe tuossa baaritiskillä halvan kaljan toivossa.... ja minähän maksan... tuu hakemaan pois ennenkun menen konkkaan... Monenmutkan Shell... tuu pian.
T: omistaja

Äänestä
  • Eipä taideta puhua samoista miehistä.Älysivät jo -70 luvulla lopettaa lusimisen.Ja ovat ruotsissa,perheineen.Olleet jo montakytä vuotta.Mutta aikoinaan olivat ammatti rikollisia.
    Ja on jo siis löydetty......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Köpis 68 kirjoitti:

Eki Nyyssölä ja Affe Kallio!!! Vanhan kansan ruunat,kunnon rosvot !!! vieläkö elätte???
terv Sunshine

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu