Isot vai pienet rinnat?

kummat on seksikkäämmät?
153274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

kärsivällisempi tota reppanaa. on varmaan tullut bänksit poikafrendin kannssa ja nytte on kostoretkellä rupeemalla lepakoks

Äänestä

mahtavat andersonit. :)

Äänestä

..pienistä. ;)

Äänestä

ihanat pusutella

Äänestä

Aivan sama

Äänestä

Seksikkyys tulee kokonaisuudesta ihan noin ulkoisessa mielessä, ei pelkistä rinnoista.

Ja lähituntumassa seksikkäänä näkee semmoisen naisen, joka stimuloi älyllään ja silloin ei rintojen koolla tms. ulkoisella ole paljon väliä.

Äänestä
  • onko koolla väliä mutta onhan se mukava haudata päänsä pehmoiseen poveen!!

    Äänestä

ei kai meille naisille nyt rintojen koko merkkaa samallalailla kuin miehille, vai? ei mulle ainakaan.kyllä muut arvot menee edelle.

Äänestä

rusinat. Joten mielummin isot kuin pienet. ;)

Äänestä

muoto on kokoa tärkeämpi. Niin pienet kuin suuretkin rinnat ovat samalla tavalla kauniita. Mut jos jotain pitää silti valita, C -kuppi on just mun mieleeni. Sen kokoiset rinnat ovat ihan täydellisen kokoiset. :)

Äänestä
  • ....c on jo liian iso, ei mukava......pienet on kivat!

    Äänestä

lesboilla on mielessä vain muut asiat, rinnoilla ei ole mitään merkitystä. eikä niillä ole mitään tarvettakaan.....

Äänestä
  • kyllä minulle on rinnoilla suurikin merkitys!
    Itse olen herkkä ja kiihotun valtavasti rinnoista.myös omistani.Tyttöystäväni sanoi että hänellä ei ole ennen ollut kumppanin kanssa rinnoilla merkitystä tai kukaan ei ole niihin kiinnittänyt huomiota!kyllä minusta niitä on mukava suukotella ja puristella.eroottista.

    Äänestä

  • ei pidä mun kohdalla paikka... kirjoitti:

    kyllä minulle on rinnoilla suurikin merkitys!
    Itse olen herkkä ja kiihotun valtavasti rinnoista.myös omistani.Tyttöystäväni sanoi että hänellä ei ole ennen ollut kumppanin kanssa rinnoilla merkitystä tai kukaan ei ole niihin kiinnittänyt huomiota!kyllä minusta niitä on mukava suukotella ja puristella.eroottista.

    Mun mielestä on naurettavaa väittää, ettei ulkonäkö tai rinnat merkkaa lesboille. Höpöhöpö!
    Jos ulkonäöllä ei olis väliä, niin voisihan sitä yhtä hyvin olla miehen kanssa.

    Hyvännäköinen nainen kadulla kääntää aina pään, eikä siinä vaiheessa katsoa naisen älyä, vaan kasvoja, rintoja ja takapuolta. Minä ainakin katson naisten perseitä ja olen ylpeä siitä:)

    Rinnoista puheen ollen... suuret rinnat kiihottavat. Ne ovat pehmeät, niistä on mukava pitää kiinni ja ne vetävät takuuvarmasti katsetta kuin magneetti, jos niiden "vako" vilahtelee kauluksesta. Kiihottavampaa kuin rintojen koko, on oikeastaan nännien koko. Suuret nännit ovat eroottisemmat kuin pienet rusinat.

    Mutta tottakai on niin kuin heteromiehilläkin: ei se suhde unelmien naiseen rintoihin kaadu. Erillisinä voi tarkastella eri ruumiinosia ja pitää tietynvärisiä silmiä kauniina. Mutta et sä sano muutoin kiinnostavalle ja söpölle tytölle, että sori, hanki ruskeet piilarit eka.

    Eli oikeasti olen hullaantunut kaikkein voimakkaimmin pienirintaisiin naisiin. He ovat vain olleet sopiva kombinaatio fyysistä viehätystä sekä älyä ja persoonallisuutta. Alkuihastusvaiheessa en ole katsellut heidän tissejään. (Vaan sääriä, takapuolta ja silmiä;)

    Äänestä

Semmoset a-B-c kupin törötötteröt on just sopivat ja parhaaT !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Muisq kirjoitti:

kummat on seksikkäämmät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu