Poseidon/ Laguna park

Onko kokemuksia?
Oltais lasten kans menossa.
Laguna park hotelliin vaan pitäis ottaa 2 huonetta, mut kuites asuitta yhdessä huoneessa. Mahtuuko sinne kahden hengen huoneeseen 2 2 jos pienemmän ottais väliin nukkumaan. Poseidonissa saatais kaksio. Kumpi kannattee valita???
Auttakaa!!!
1485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suosittelen että menette lasten kanssa Poseidoniin. Jos Laguna parkissa meinaa nukkua kahden hengen huoneessa neljä ja vaikka 2 on lapsia niin tulee ahdasta. Ei kannata lomalla nukkua ahtaasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvätkö hotellit? kirjoitti:

Onko kokemuksia?
Oltais lasten kans menossa.
Laguna park hotelliin vaan pitäis ottaa 2 huonetta, mut kuites asuitta yhdessä huoneessa. Mahtuuko sinne kahden hengen huoneeseen 2 2 jos pienemmän ottais väliin nukkumaan. Poseidonissa saatais kaksio. Kumpi kannattee valita???
Auttakaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu