Acon 10

Testasin aamulla Acon 10:llä negan. Kp 26/26-28. Onko kukaan koskaan testannut tällä testillä negaa ennen kuukautisten alkamispäivää, vaikka olisi raskaana?
101067
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Testasin 18/23 selkeän haamun, vaikken edes ollu raskaana.

Äänestä
  • Minä testasin päivää ennen menkkojen alkua ja sain ihan selvän plussan jo, ei siis ollut enää mikään tihrustettava haamu. Ja oli oikea plussa koska olen nyt raskaana 10 2. Eli voi tuo testi kyllä näyttää oikeinkin.

    Äänestä

  • päivää ennen kirjoitti:

    Minä testasin päivää ennen menkkojen alkua ja sain ihan selvän plussan jo, ei siis ollut enää mikään tihrustettava haamu. Ja oli oikea plussa koska olen nyt raskaana 10 2. Eli voi tuo testi kyllä näyttää oikeinkin.

    mitä herkempi testi, sen enemmän vääriä...

    Äänestä

Acon10 ei näyttänyt totuutta paria päivää ennen kuukautisia mutta festestin one step testi, herkkyys 25 näytti vaalean testiviivan. Samana päivänä tein, samasta kusesta.

Äänestä
  • Menkkojen pitäisi tänään alkaa, mutta ei ainakaan vielä ole alkanut (yleensä vuoto alkaa aina aamulla). Jännä juttu, sillä olen ymmärtänyt, että Acon on äärimmäisen luotettava. Kaipa niissäkin on maanantaikappaleita ;) Toivotaan siis, että raskaus voisi vihdoin olla totta! Onnea odotukseen!!

    Äänestä

  • mistä hankit tuon festesin one stepin??

    Äänestä

  • -ap- kirjoitti:

    mistä hankit tuon festesin one stepin??

    Verkkoapteekki.fi. 2 testiä 2,20e. Ei oo hinnalla pilattuja =)

    Äänestä

  • äskeinen kirjoitti:

    Verkkoapteekki.fi. 2 testiä 2,20e. Ei oo hinnalla pilattuja =)

    Fastest se onkin.. Mistähän tuon festestin sain päähäni.. Peukkuja pidän sulle että toivottu tulos tulisi =)

    Äänestä

plussan 3-5 pvä ennen menkkoja 26/28-33 ja plussaa näytti ja sellaisena on pysynyt. Ei testi väärin näytä, herkät vaan saattaa näyttää myös ns. munasolun hipaisun (kemiallinen raskaus) eli uusi testi vaikka clearbluella menkkapäivänä. Toivon sulle plussaa!

Äänestä

Menkat tulivat pari päivää myöhässä. Yleensä ne ovat säännölliset. Joten ihan oikein testi näytti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raskaana? kirjoitti:

Testasin aamulla Acon 10:llä negan. Kp 26/26-28. Onko kukaan koskaan testannut tällä testillä negaa ennen kuukautisten alkamispäivää, vaikka olisi raskaana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu