Hei!
Meillä on aivan valloittava kohta 2v. westieneiti, jolle tahtoisimme pennut teettää. Etsimme hyväluonteista, tervettä urosta treffeille. Ota yhteyttä [email protected] ! Asumme pääkaupunkiseudulla!
ETSITÄÄN UROS WESTIETÄ ASTUTUKSEEN
2
509
Vastaukset
- sudenkorento75
urosrekisteriä? Olethan muistanut tarkistaa koirasi silmät/polvet. Nämä kannattaa olla tutkittuna myös urokselta jota käytät. Jalostusrekisteristä olisi myös hyvä tarkistaa sukulaisuus mahdollisuus uroksen kanssa.
- westieuros
Moikka! Meillä asustaa 4-vuotias westie poika! Jota voisin antaa käytettäväksi jalostukseen. Hän on paperillinen, terve (ei allergioita ym.), terveystarkastettu terveeksi, hyvä luonteinen ja tietty komeakin =) Uroksellani on ennestään kolme pentuetta, joten ei uusi astuja. Itse olen käynyt kasvattajanperuskurssin ja omistan kennelnimen, joten vaatimuksia minulla tyttöystävien suhteen on; rekisteröity, terve ja hyvä luonteinen tyttö, jonka pennut tullaan myös rekisteröimään kennelliittoon!
Olemme käyneet myös näyttelyissä.
Uros asustaa Satakunnassa.
Yhteydenotot: [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997690- 1055532
- 2664748
- 494703
- 713441
- 502778
- 582467
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222418Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292382- 412254