Hei!
Meillä on aivan valloittava kohta 2v. westieneiti, jolle tahtoisimme pennut teettää. Etsimme hyväluonteista, tervettä urosta treffeille. Ota yhteyttä [email protected] ! Asumme pääkaupunkiseudulla!
ETSITÄÄN UROS WESTIETÄ ASTUTUKSEEN
2
537
Vastaukset
- sudenkorento75
urosrekisteriä? Olethan muistanut tarkistaa koirasi silmät/polvet. Nämä kannattaa olla tutkittuna myös urokselta jota käytät. Jalostusrekisteristä olisi myös hyvä tarkistaa sukulaisuus mahdollisuus uroksen kanssa.
- westieuros
Moikka! Meillä asustaa 4-vuotias westie poika! Jota voisin antaa käytettäväksi jalostukseen. Hän on paperillinen, terve (ei allergioita ym.), terveystarkastettu terveeksi, hyvä luonteinen ja tietty komeakin =) Uroksellani on ennestään kolme pentuetta, joten ei uusi astuja. Itse olen käynyt kasvattajanperuskurssin ja omistan kennelnimen, joten vaatimuksia minulla tyttöystävien suhteen on; rekisteröity, terve ja hyvä luonteinen tyttö, jonka pennut tullaan myös rekisteröimään kennelliittoon!
Olemme käyneet myös näyttelyissä.
Uros asustaa Satakunnassa.
Yhteydenotot: [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-185908Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite845522- 1253534
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin943504- 1211281
- 571227
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301152- 38959
- 45943
- 25909