mikäs floppi se näin myy?

6588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Luvuthan vaikuttavat hyviltä ottaen huomioon, että PS3 on ollut myynnissä vasta viime vuoden loppupuolelta Amerikassa ja Japanissa, ja Euroopassa vasta pari päivää. Ainakin Britanniassa PS3 sai loistavan alun.

    Äänestä

  • Siis onko pleikka todella myynyt noin paljon vain muutamassa päivässä!? 1/5 osa siitä mitä xbox mynyt puolessatoista vuodessa, ja pleikka muutamassa päivässä. Täytyy nostaa hattua

    Äänestä

jonkun verran myy etenkin lyhyellä aikavälillä ku on just julkastu.Ei vaan sony naperot ymmärrä tota julkasun FLOPETIFLOPPAUSTA;)ELi Lontoon julkasussa vain reilu 100 konsolia kaupan ja siellä sentään sony lahjotti 46" tellun kaupanpäälle.Montakohan miljoonaa mahdollista ostajaa Lontoon kokosessa kyläpahasessa on vain n.100:ko?FLIPPIFLAPPIFLOPPI;)

Äänestä
  • Varmaan noi telkut oli muutenkin menossa roskalaatikkoon jos kovin vanhoja olivat. Nykyäänhän uudet hd telkkarit ovat huomattavasti kehittyneempi kuin vuoden vanhat. Joten jonnekihan nuo vanhat pitää tyrkätä niin floppi kolomosen ostajille. Saavatpahan lisää verkon painoon...=D

    Äänestä

vieläkään tiedä eli:FLOPPYSTATION 3;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juke.MM kirjoitti:

http://www.peliplaneetta.net/pelikonsolit/uutiset/7277/PS3n-julkaisumyynti-Englannissa-ennatyksellista/
Tässä urpo poksi pojuille vähän purtavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu