täällä kun näyttää olevan 50 % kirjoittajista teini-ikäisiä finninaamoja joiden isät ajavat corollalla, niin miten on jos asialliset viestit
aloitettaisiin oman auton rekisterinumerolla ja oman nimen etukirjaimilla.
Jos asia on jollekulle tärkeä voi hän tarkistuttaa kirjoittajan aitouden reksterivirastosta?
aloitettaisiin oman auton rekisterinumerolla ja oman nimen etukirjaimilla.
Jos asia on jollekulle tärkeä voi hän tarkistuttaa kirjoittajan aitouden reksterivirastosta?
Vastaukset 4
Vanhimmat
313ak
Saako ne 50 % kirjoittaa myös niitä asiallisia viestejä ? Jos saa, niin en kannata ajatusta.
Ihan hyvä ehdotus, mutta tätä asiaa sinun pitää ystävällisesti tiedustella Suomi24 Mondeo palstaa ylläpitäviltä japanilaiskuskeilta, tai heidän jälkikasvultaan, voi olla että he ovat erimieltä ehdotuksestasi. Isi on opettanut, että japsit, nämä citymarkettien harmaat kunkut, kun ovat niitä parhaita.
kans sais selville missä Montukka äijä asuu ja käy lyömään lasit sisään yöllä.
Ja yrittäs körmyyttää Montukka äijää kans. Ja sitte ne kertos isälle että Montukka äijä löi kupooliin syyttä.
Sitte ne tulis kahestaan sillä Corollallalallala vaatimaan korvauksia ruumiinvamman tuottamisesta ja henkisistä kärsimyksistä.
Ja sitte ne ostas kahestaan siihen Corollaan isomman bassokajarin ja vahvistimen.
Olisi todellakin hyvä jos saataisiin tästä suomi24 keskustelupalstasta toimiva.... Ja kaikkista muistakin palstoista.
Pitäisi vaan noille muille keksiä oma palsta ja terapiaa...