Paskapää Fogg

Miten ihmeessä joku voi kestää sellaista paskanjauhajaa ja kusipäätä kuin Phileas Fogg.
Kaveri esiintyy ihan täysin gigolona ja muuttelee nimeäänkin gigoloksi. En voi ymmärtää kuinka naiset jaksavat keskustella hänen kanssaan kun tämä ainoastaan vain vittuilee heille takaisin.
Herätkää naiset huomaamaan kaverin käsittämättömät jutut! Ei kai kukaan oikeasti voi pitää hänestä.
4703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaveri luule olevansa komeakin.Naimisissa ja muksuja ja sit vonkaa täällä. Rasittava tyyppi.

Äänestä
  • OON SAMAA MIELTÄ.MIES TAITAA OLLA VARSINAINEN SUPERLUUSERI.ULKONÄÖLTÄÄN LÄHINNÄ KOOMINEN..JA NAISET MENEE RETKUUN,VOI VOI !

    Äänestä

  • 1 vaan kirjoitti:

    OON SAMAA MIELTÄ.MIES TAITAA OLLA VARSINAINEN SUPERLUUSERI.ULKONÄÖLTÄÄN LÄHINNÄ KOOMINEN..JA NAISET MENEE RETKUUN,VOI VOI !

    Onhan se Filifoo joskus hiukka provosoiva... mutta kyllä sen kanssa juttuun tulee. Eikä kaikki naiset siihen lääpällään ole, on meitäkin, jolle se on hauskanen kaveri...
    Nonni... mää puolustin nyt phileasta. *tahtoo palkinnon* *käkättää*

    Äänestä

Hmm..muut ilmeisesti keskustelevat chatissa ainoastaan asiallisesti..siis eikö sinulla kirjoittaja ole huumorintajua vai oletko vain kateellinen herrasmiehelle?
Minulle Fogg ei ole koskaan vittuillut..eikä hän myöskään vonkaa..vaan on asiallinen ja kohtelias=)
Huumori on asia erikseen ja siihen voi vastata samalla mitalla..Minä pidän hänestä ihan oikeasti ja varmaan moni muukin..Kaikki ei ole aina sitä miltä se chatissa näyttää..aika hölmöä tuomita ketään chat-keskustelun perusteella.
Sinulle tavallinen mies toivon leppoisaa keväänjatkoa..ja sen ylikireän talvipipon voi heittää jo pois=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavallinen mies kirjoitti:

Miten ihmeessä joku voi kestää sellaista paskanjauhajaa ja kusipäätä kuin Phileas Fogg.
Kaveri esiintyy ihan täysin gigolona ja muuttelee nimeäänkin gigoloksi. En voi ymmärtää kuinka naiset jaksavat keskustella hänen kanssaan kun tämä ainoastaan vain vittuilee heille takaisin.
Herätkää naiset huomaamaan kaverin käsittämättömät jutut! Ei kai kukaan oikeasti voi pitää hänestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu