mistä johtuu että moniin vuosiin yhdessä olo aikanamme mies ei ole pystynyt kun 5-10 min panoihin,sitten yhtäkkiä miehellä kestää tunnin ja tuntuu että sekin laukeaminen on työn takana.välillä tuntui että veltostui kesken aktin mutta seisoi sitten taas.halusi usein panna ja monta kertaa peräkkäinkin.tätä tapahtui puoli vuotta.nyt ovat panot taas normaaleja 10 minsaa ja spruit!mistä tämmöinen väliaikainen muodon muutos voi johtua? tressi? riitely? toinen nainen?
ihmettelevä
villi hanhi
41613
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Niin minullakin kävi, tapasin uuden naisen ja seksi alkoi luistaa niin hänen kuin vaimonkin kanssa. Jaksoin monta kertaa ja pidempään. Nykyinen ex-vaimokin on jälkikäteen kertonut että huomasi muutoksen. Taaksepäin menoa ei tosin ole tapahtunut vaan sama meno on jatkunut eron jälkeen tämän uuden kanssa :))
KÄytti varmaan sen puolen vuoden ajan Cialista, Viagraa tai jotain muuta (?)
No tota tommosta satuu joskus.Eihän se kiva ole jos tullaan heti reisille.Olisit nauttinut niistä äijäs tarjoomist pitkistä panoista.Mun muija ainakin on tyytyväinen jopa puolentoista tunin panoihin joita on vedetty, pitää vaan osata hallita oma laukeeminen sekin taito laji.Ota asia puheeks ukkos kans vakavasti ni eiköhän tuo vastaus löytyne piaan!
tietäväni.Miehesi on hankkinut sinulta salaa jotain potenssilääkettä.Kokeilin itsekin noita pillereitä,vaikutus oli juuri tuollainen kuin kirjoitit.Nyt on uusi annos tilauksessa,ja on siinä vaimo paralla ihmettelemistä taasen.