Kiina crossi

Onko jollakin kokemusta Kiinassa valmistetusta crossimopoista? Ovatko silleen ok, toimivia?
2243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On monellakin kokemusta. Toiset ovat toimivampia kuin toiset, toiset taas eivät toimi lainkaan. Tuuripeliä, laatuerot yksilöiden kesken ovat valtavia. Varaosien saanti nyt suht OK, mutta pääasiassa osia saa vain maahantuojalta. Jos saa.

Äänestä

elä osta ajat 1v ja sitten paskana ja laittaminen maksaa mopon hinnan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tempomatic kirjoitti:

Onko jollakin kokemusta Kiinassa valmistetusta crossimopoista? Ovatko silleen ok, toimivia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu