tytöt sattuko ekakerta?

neitsyt-n

sattuko eka yhdyntä kerta paljon?

22

14326

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rouva

      ...muistaakseni xD

    • tyttö

      se vähän riippuu jätkän kyrpn koosta ja pillun koosta, joskus se sattuu ja joskus ei..
      ootko itetyydyttäny ittees koskaan ?
      sekin vähän riippuu siitä

      • neitsyt-n

        en oo tyydyttäny itteeni koskaan


      • Naima

        Kirjoitit että joskus sattuu ja joskus ei. Riippuen kalun koosta. Kysymys kuului, sattuuko ekekerta. Montako ekekertaa sulla on ollut?


      • neitsyt-n
        Naima kirjoitti:

        Kirjoitit että joskus sattuu ja joskus ei. Riippuen kalun koosta. Kysymys kuului, sattuuko ekekerta. Montako ekekertaa sulla on ollut?

        en kyl oo mitään tollasta kirjottanu


      • N26
        neitsyt-n kirjoitti:

        en oo tyydyttäny itteeni koskaan

        Et taida olla ihan vielä leikkiin valmis jos itsetyydytyskin on outo asia? No siitä vaan kokeilemaan mikä tuntuu itsestä kivalta. Pare tutustua ensin oman kroppansa toimintaan ja sitten vasta sen kaverin!

        Eka kerta sattui AI-VAN TOLKUTTOMASTI mutta seuraavat kerrat eivät, verta tuli vähän.


    • ...

      Enpä tiedä sattumisesta mitään, mutta nämä kysymykset pitäisi kyllä olla SEKSI palstalla, ei seksiNOVELLI palstalla!

      • neitsyt-n

        sori joo tää on väärä palsta enpä huomannu laittaessa


      • pieni_tyttö
        neitsyt-n kirjoitti:

        sori joo tää on väärä palsta enpä huomannu laittaessa

        eli jollai sattuu, jollai taas ei...


    • Moon

      Ei mulla ainakaan sattunu.se on nii yksilöllistä et sattuuko vai ei.. ja riippuu siitäkin et onko oma vartalo valmis siihen.

    • 23vee

      Eka kerta sattu jonkin verran, mutta ei se siihen välttämättä jää. Mun miehellä on sen verran iso, että sattuu edelleen joka kerta, mutta vain aluksi.

    • tyttö johon sattui todella

      No sehän niin yksilöllistä, mut muhun se sattu ihan hirveesti, ehkä kolme ekaa kertaa sattu jonkin verran, mut sit se loppu... kai se riippuu siitä kuinka sitkeen kalvon omistaa sisällään... se sattu aivan kamalasti, mut jotenki se muutaman kerran jälkee loppu...ja sit se ei sen jälkee tuntunu oikei miltää..paitsi tietysti poikakaverista, mut sit taas muutman kerran jälkeen se alko tuntua ihan mielettömän hyvältä! eka orgasmi oli aivan mahtavan tuntunen! sirä ei osannu koskaa kuvitellakaa miltä se vois tuntuu..
      että siks ne alkukivut täytyy vaa kestää ja sanoo poikakaverille jos kauheesti sattuu...ottaa sillai varovaisesti... et ei kannata heti alkaa mitää kauheen kiihkeetä ees suunnittelemaa, ennenku sen tietää et sattuuko vai ei, ku sit jos se sattuu, ni poika saattaa hermostua jos se on liikaa oottanu... ettei kenenkää mieli pahotu.

      • ????!!??

        En ymmärrä, eikö sulla ole ollut kokemusta orgasmista ennen yhdyntää???


    • ahdas

      KYLLÄ sattui, kuin olisi neulalla pistetty,
      vaikka oli iso ja paksu kulli,
      SATTUI MONTA KERTAA,,, vertakin valui
      vähän noin neljän yhdynnän ajan..
      Sitten kipu väheni , MUUTTUI NAUTINNOKSI,,
      ,,tosin sattuu edelleenkin alussa nykyisinkin,
      sillä olen ahdas vieläkin,,mutta ihania orkkuja saan,,

    • Zan

      Yksilöllistähän se on. Tamponienkin käyttö saattaa tehdä ensimmäisestä yhdynnästä helpomman. Itselläni yhdyntä sattui ekalla kerralla, mutta ei niin ettei sitä olisi kestänyt. Annettiin vaan mennä varovasti niin siinähän se. Ei sattunut kuin alussa. Joka kerta sattuu hitusen alussa, mutta kivun jatkuminen riippuu kaverin koosta ;) ja siitä kuinka kuiviltaan hommaan lähdetään. Parhaimmalta tuntuu olla itse päällä, mutta siihen meneminen sitten sattuukin enemmän. Parilla ekalla kerralla tuli verta muttei niin paljon että kumppanini olisi sitä edes huomannut. I guess it's worth the pain :D

    • -j-

      no ei sitte yhtää!

    • Triin

      Sattui, mut seuraaval kerral oli jo helpompaa, se riippuu aika paljon siitä, et kuinka paljon jännittää. Pitäs yrittää olla mahdollisimman rento.

    • neitsyt-n

      kaikille vastanneille

    • jezz

      Ekalla kerralla...hmm...sattu aika paljonkin :/
      Ensinnäkin kun poika työnsi kalunsa sisälleni, tuntui siltä kun olisin revennyt. Koko yhdyntä sattui. Mutta heti yhdynnän jälkeisenä päivänä kaikki meni aivan loistavasti.
      Ekalla kerralla tuli myös verta, että sitä ei kannata säikähtää.

    • Eve

      Ei sattunut, meillä oli todella ihanaa. luotin häneen täysin ja hän minuun. Kannattaa olla tarpeeksi märkä ;)

      • Jéanie

        mäki kysyn nyt yhen asian.. vai mitä et immenkalvo ei välttämät puhkee heti ekalla kerralla?


    • Nana~17

      Miulla sattui aikalaillakin silloin kun neitsyyteni menetin.. En kuitenkaan ole hetkeäkään siitä katunut.. Immenkalvoni oli vissiinkin aika "sitkeänpuoleinen".. :/
      Osaksi se varmasti johtui siitä, ettemme harrastaneet minkäänlaista esileikkiä ennen yhdyntää.. Syytä siihen en itsekkään ole vieläkään keksinyt, miksemme?! :/ Kokonaisuudessaan oli hyvä kokemus! :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      45
      7859
    2. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      87
      5419
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      59
      3859
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      91
      3829
    5. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      98
      3569
    6. 55
      3203
    7. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      74
      3182
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      34
      2578
    9. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      211
      2252
    10. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      52
      1688
    Aihe