sattuko eka yhdyntä kerta paljon?
tytöt sattuko ekakerta?
22
14355
Vastaukset
- rouva
...muistaakseni xD
- tyttö
se vähän riippuu jätkän kyrpn koosta ja pillun koosta, joskus se sattuu ja joskus ei..
ootko itetyydyttäny ittees koskaan ?
sekin vähän riippuu siitä- neitsyt-n
en oo tyydyttäny itteeni koskaan
- Naima
Kirjoitit että joskus sattuu ja joskus ei. Riippuen kalun koosta. Kysymys kuului, sattuuko ekekerta. Montako ekekertaa sulla on ollut?
- neitsyt-n
Naima kirjoitti:
Kirjoitit että joskus sattuu ja joskus ei. Riippuen kalun koosta. Kysymys kuului, sattuuko ekekerta. Montako ekekertaa sulla on ollut?
en kyl oo mitään tollasta kirjottanu
- N26
neitsyt-n kirjoitti:
en oo tyydyttäny itteeni koskaan
Et taida olla ihan vielä leikkiin valmis jos itsetyydytyskin on outo asia? No siitä vaan kokeilemaan mikä tuntuu itsestä kivalta. Pare tutustua ensin oman kroppansa toimintaan ja sitten vasta sen kaverin!
Eka kerta sattui AI-VAN TOLKUTTOMASTI mutta seuraavat kerrat eivät, verta tuli vähän.
- ...
Enpä tiedä sattumisesta mitään, mutta nämä kysymykset pitäisi kyllä olla SEKSI palstalla, ei seksiNOVELLI palstalla!
- neitsyt-n
sori joo tää on väärä palsta enpä huomannu laittaessa
- pieni_tyttö
neitsyt-n kirjoitti:
sori joo tää on väärä palsta enpä huomannu laittaessa
eli jollai sattuu, jollai taas ei...
- Moon
Ei mulla ainakaan sattunu.se on nii yksilöllistä et sattuuko vai ei.. ja riippuu siitäkin et onko oma vartalo valmis siihen.
- 23vee
Eka kerta sattu jonkin verran, mutta ei se siihen välttämättä jää. Mun miehellä on sen verran iso, että sattuu edelleen joka kerta, mutta vain aluksi.
- tyttö johon sattui todella
No sehän niin yksilöllistä, mut muhun se sattu ihan hirveesti, ehkä kolme ekaa kertaa sattu jonkin verran, mut sit se loppu... kai se riippuu siitä kuinka sitkeen kalvon omistaa sisällään... se sattu aivan kamalasti, mut jotenki se muutaman kerran jälkee loppu...ja sit se ei sen jälkee tuntunu oikei miltää..paitsi tietysti poikakaverista, mut sit taas muutman kerran jälkeen se alko tuntua ihan mielettömän hyvältä! eka orgasmi oli aivan mahtavan tuntunen! sirä ei osannu koskaa kuvitellakaa miltä se vois tuntuu..
että siks ne alkukivut täytyy vaa kestää ja sanoo poikakaverille jos kauheesti sattuu...ottaa sillai varovaisesti... et ei kannata heti alkaa mitää kauheen kiihkeetä ees suunnittelemaa, ennenku sen tietää et sattuuko vai ei, ku sit jos se sattuu, ni poika saattaa hermostua jos se on liikaa oottanu... ettei kenenkää mieli pahotu.- ????!!??
En ymmärrä, eikö sulla ole ollut kokemusta orgasmista ennen yhdyntää???
- ahdas
KYLLÄ sattui, kuin olisi neulalla pistetty,
vaikka oli iso ja paksu kulli,
SATTUI MONTA KERTAA,,, vertakin valui
vähän noin neljän yhdynnän ajan..
Sitten kipu väheni , MUUTTUI NAUTINNOKSI,,
,,tosin sattuu edelleenkin alussa nykyisinkin,
sillä olen ahdas vieläkin,,mutta ihania orkkuja saan,, - Zan
Yksilöllistähän se on. Tamponienkin käyttö saattaa tehdä ensimmäisestä yhdynnästä helpomman. Itselläni yhdyntä sattui ekalla kerralla, mutta ei niin ettei sitä olisi kestänyt. Annettiin vaan mennä varovasti niin siinähän se. Ei sattunut kuin alussa. Joka kerta sattuu hitusen alussa, mutta kivun jatkuminen riippuu kaverin koosta ;) ja siitä kuinka kuiviltaan hommaan lähdetään. Parhaimmalta tuntuu olla itse päällä, mutta siihen meneminen sitten sattuukin enemmän. Parilla ekalla kerralla tuli verta muttei niin paljon että kumppanini olisi sitä edes huomannut. I guess it's worth the pain :D
- -j-
no ei sitte yhtää!
- Triin
Sattui, mut seuraaval kerral oli jo helpompaa, se riippuu aika paljon siitä, et kuinka paljon jännittää. Pitäs yrittää olla mahdollisimman rento.
- neitsyt-n
kaikille vastanneille
- jezz
Ekalla kerralla...hmm...sattu aika paljonkin :/
Ensinnäkin kun poika työnsi kalunsa sisälleni, tuntui siltä kun olisin revennyt. Koko yhdyntä sattui. Mutta heti yhdynnän jälkeisenä päivänä kaikki meni aivan loistavasti.
Ekalla kerralla tuli myös verta, että sitä ei kannata säikähtää. - Eve
Ei sattunut, meillä oli todella ihanaa. luotin häneen täysin ja hän minuun. Kannattaa olla tarpeeksi märkä ;)
- Jéanie
mäki kysyn nyt yhen asian.. vai mitä et immenkalvo ei välttämät puhkee heti ekalla kerralla?
- Nana~17
Miulla sattui aikalaillakin silloin kun neitsyyteni menetin.. En kuitenkaan ole hetkeäkään siitä katunut.. Immenkalvoni oli vissiinkin aika "sitkeänpuoleinen".. :/
Osaksi se varmasti johtui siitä, ettemme harrastaneet minkäänlaista esileikkiä ennen yhdyntää.. Syytä siihen en itsekkään ole vieläkään keksinyt, miksemme?! :/ Kokonaisuudessaan oli hyvä kokemus! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1536376Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto735274Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143705Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213310Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1262540Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat712296Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12068Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271628Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191476- 811228