Jim

Vasta tänään tajusin, että semmoinenkin (ilmeisesti maksuton) kanava on kuin Jim. Pitääkö se virittää vai osaako digiboxi tehdä sen ihan itse. Jos osaa, miten kanavan saa näkymään.
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

JIM on se vanha Nelonen Plus, missä oli niitä tekstarikisoja aamusta iltaan kesät talvet. Nimi vaihtui. Jim löytyy kanavahaulla, jos tolppa sitä lähettää lähistöllä.

Äänestä
  • "Etsi uudet kanavat" niin se on kätevä tapa "virittää" uusi kanava.

    Äänestä

  • vaihtoehto kirjoitti:

    "Etsi uudet kanavat" niin se on kätevä tapa "virittää" uusi kanava.

    Kiitos vastauksista. Laitoin "hae kanavat", ja vaikka se haki kaikki uudestaan, niin Jimkin tulla tupsahti sieltä! heh!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä löytyy kirjoitti:

Vasta tänään tajusin, että semmoinenkin (ilmeisesti maksuton) kanava on kuin Jim. Pitääkö se virittää vai osaako digiboxi tehdä sen ihan itse. Jos osaa, miten kanavan saa näkymään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu