Mitä prosenttei ootte saanu crash bandicoot wrath of cortex (ps2)? oon ite saanu 106%,minkä pitäs olla koko loppuprossa määrä. vai onko?
L U K E K A A!!!!!
Linda
3234
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Okei, en ole koskaan pelannut kyseistä peliä, mutta tuntien edelliset Crashit, normaalit prosenttimäärät sai läpäisemällä kentät + timantit jolloin tuli 100%.. Sitten jokaisesta Relicistä sai 1-2%.. Eli tossa kentässä tietoni mukaan oli 30leveliä (?) niin voisi arvioida 130%.. Laske itse, jos sinulla on kaikki timantit ja 6 reliciä ni se on 100 + 6, mutta todella on vain veikkaus.. (Aikaisemmissa oli 120% aika yleinen lukema tai 105%)
musta toi 106% varmaa on loppuprossa määrä.Oon itekki saanu 106%
joo,ehkä se on se loppu prossa määrä...ku mä oon tarkistanu, et oon keränny kaikki ristit,värikkäät timantit,harmaat valkoiset ja kristallit.