Seksiä vanhemman miehen kanssa!

Taru90

Tämän ei pitänyt tapahtua koskaan, mutta niin vain kävi, häpeän tätä ja jos voisin asian peruuttaa niin sen tekisin.

Minulla on 20-vuotias poikakaveri eli hieman yli kaksi vuotta itseäni vanhempi. Asumme yhdessä muutenkin kaikki asiat meillä on kunnossa. Harrastusten perissa tapasin yhden n.50v miehen joka minut jotenkin sai houkuteltua sänkyyn. Vaikka asiaa häpeän ja sen haluaisin unohtaa niin pitää kuitenkin myöntää, että kokemus sinäänsä ei minusta ollut vastenmielinen. Seksi aikuisen miehen kanssa oli mahtavaa, aivan erillaista kuin nuorten poikien kanssa. Mutta joka tapuksessa rakastan avomiestäni ja hänen kanssaan haluaisin jatkaa yhteistä taivaltani.

Nyt minulla on kaksi ongelmaa. Pitäisikö minun olla miehelleni rehellinen vai yrittää koko asia. Ja miten suhtaudun tähän seksi kumppaniini koska hänet kuitenkin tapaan harrastusten merkeissä aina silloin tällöin?

13

5476

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Erehdys

      Yritä unohtaa koko juttu,poikakaverisi ei varmaan ymmärrä jos kerrot.Kyllä kokenut mies osaa olla erilainen kun nuoret pojat,tiedän kokemuksesta.Tervehdit normaalisti tätä miestä kun tapaatte,ja jos haluaa jutella sanot "unohda koko juttu".Olen sinua vanhempi,tiedän että elämä tuo joskus eteen asioita joita katuu syvästi,mutta opitaan jotain näistä..Kaunista kevättä sinulle.

    • wekret

      ..setä,sä olet pipi.

    • Laritsa M

      ...mitään sellaista mitä hän ei halua kuulla. Jos tykkäsit aikuisesta miehestä, niin hyvä. Mitään ei ole poissa mielitietyltäsi.

      Jos ja kun tapaat seksikumppanisi, tee omantuntosi mukaan. Anna tunnelmien kuljettaa tai sitten älä anna.

    • xxxlp

      koko juttu ja kirjaa se sydämmesi syvyyksiin älä kadu pidä se omana tietonasi äläkä toista kokemusta se pilaantuu toistossa.

    • suu suppuun

      Suu suppuun vain.

      • lissu

        Pitäisi näin vanhemman neuvona tietysti sanoa, että ei niin saa tehdä ja että se on syntiä. En kuitenkaan aijo niin sanoa, koska en allekirjoita opetustavaksi älä niin tee kuin minä teen vaan niin kuin sanon. Itsekin tuli nuorempana käytyä vieraissa eikä se varmaan ollut pois mieheltäni. Samalla siinä tietysti huomasi, ettei se keskimäärin muidenkaan kanssa sen ihmeellisempää ollut. Jotkut kokemukset olivat mielettömiä, toisaalta välillä oli niin karmivia pettymyksiä ettei niistä sen enempää.

        Yleisesti ottaen vanhemmista miehistä varsinkin varatuista, että he harvemmin jäävät roikkumaan sinuun. Seksi suhdetta he ehkä haluavat jatkaa, mutta sen vakavammasta heidän osaltaan on turha pelätä. Useat heistä haluavat vain kerran hurmaa ja unohtavat koko asian sen jälkeen.

        Lyhyenä loppuyhteenvetona totean, että jos jatkat seksi suhdetta ko. henkilön kanssa niin eipä sillä asialla kannata poikakaveria loukata vaan pitää omana tietona. Toisaltaa eipä se keneltäkään ole pois jos vaan varmistat ettei miehellä ole sukupuolitauteja ja ja itse huolehdit pillereillä lopun ehkäisyn.


    • tyyppi88

      "Taru90"
      "Minulla on 20-vuotias poikakaveri eli hieman yli kaksi vuotta itseäni vanhempi."

      Jos tuo 90 tarkoittaa syntymä vuottasi niin eikös teidän ikä ero ole noin neljä vuotta...?

      • wijimm

        ..koska näitä satuja on nähty täällä ennenkin.Nuori nainen kertoo kuinka mahtavaa seksi oli vanhemman miehen kanssa..Ja paskat!! Sama äijä asialla joka kerta,runkkaa himassa onneton.


      • herra 47
        wijimm kirjoitti:

        ..koska näitä satuja on nähty täällä ennenkin.Nuori nainen kertoo kuinka mahtavaa seksi oli vanhemman miehen kanssa..Ja paskat!! Sama äijä asialla joka kerta,runkkaa himassa onneton.

        Reps


    • Zant.

      ku pystyy pettää kerran pystyy toisenki.. varmasti hemmetin hieno suhde tiedossa..

      • tonttu

        On syytä kantaa vastuu tapahtuneesta ja kertoa poikaystävällesi. Sanoit, että vanhempi mies oli saanut houkuteltua sinut seksiin: rikosilmoituksen paikka. Vaikka olisit ollut suostuvainen.


      • vuosimallia 88
        tonttu kirjoitti:

        On syytä kantaa vastuu tapahtuneesta ja kertoa poikaystävällesi. Sanoit, että vanhempi mies oli saanut houkuteltua sinut seksiin: rikosilmoituksen paikka. Vaikka olisit ollut suostuvainen.

        Jos taru on syntynyt alkuvuodesta 90 (koska on jo 17) ja mies loppuvuodesta 87 niin ikäeroa on "hieman yli 2 vuotta" . Ainoo vaan että sen äijä ei olis vielä sitten täyttänyt 20................ eli joko taru laittoi ton "20" arviona tai sitten Taru90 onkin joku vanha pervo! One never knows!


    • Epäilijä

      mahdollisesti sinun mielestäsi edelleen näin jos roolit vahtuisi?

      "Mutta joka tapuksessa rakastan avomiestäni ja hänen kanssaan haluaisin jatkaa yhteistä taivaltani."

      Toivon totisesti että jätkä(jakorasian ns poikaystävä) käy kuksimassa vaikka sun parasta kaveriasi tai viellä parempi olisi jos löytyy sisko. Toi rakastan paska on tuollaisen sanomana ihan sitä itseään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      34
      5147
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      280
      4990
    3. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      56
      4461
    4. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      69
      2425
    5. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      46
      1858
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      28
      1804
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      20
      1767
    8. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      79
      1713
    9. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      15
      1591
    10. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      105
      1476
    Aihe