onko RichardBurns

Mitenkä voi olla mahdollista, että RichardBurns ralli pyörii minulla vain 800X600 resoluutiolla low grafiikalla täydellisesti.
onko näyttikseni heikoin lenkki vai mikä?

koneeni on intel celeron 3.2Ghz
keskusmuistia ddr2:sta giga
näyttis on nvidia GeForce 7300GT 256Mb ddr
2429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei pelitä kunnolla 1024x768;kaan, vaan pätkäsee joskus.

IC 2,4 Ghz
RAM 1 Ghz
Radeon 9600 XT.

Sellanen vika extrana, että peli toimii ja voi hyvin ajaa, mutta replayssä ei käänny pyörät ollenkaan ja en keksi, missä vika.
Ennen ohjaimen päivitystä toimi?

Äänestä

rallisimu, mutta joitakin pikkuongelmiakin on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tehosyöppö kirjoitti:

Mitenkä voi olla mahdollista, että RichardBurns ralli pyörii minulla vain 800X600 resoluutiolla low grafiikalla täydellisesti.
onko näyttikseni heikoin lenkki vai mikä?

koneeni on intel celeron 3.2Ghz
keskusmuistia ddr2:sta giga
näyttis on nvidia GeForce 7300GT 256Mb ddr

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu