Olen sitten aika nuori, eli ei tartte ruveta kiusaamaan, ku en tiedä tätä juttua. Suutelin yhtä poikaa meidän luokalta ja sitten mun kaveri sano, et oonko mä hullu, ku suutelustahan voi tulla raskaaks. Oonkohan mä nyt raskaana. Miten voi tehä niin ettei tuu raskaaks ku suutelee jotain. Ja jos mä oon raskaana niin miten kerron sille pojalle että siitä on tullu isä.
Voiko suutelusta tulla raskaaks ?
*PoniGirl*
71871
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
eli et tosiaa oo raskaana . onnee vaa..
Kyllä fiksu trollin huomaa pikkuseikoista
En oikeen tajunnut, ku jotku sanoi, että oon raskaana ja pitää mennä tekeen joku abortti. Mikä se on ? Voisittekste puhuu selvästi, ku en okeen tajuu.
et oo, älä hätäile..
no ei suutelusta voi tulla raskaaks!!! ja abortti on se kun vauva on siis kohdussa ja raskaus aika aluillaa nii jos lasta ei haluu pitää nii voi tehä abortin eli se sikiö kuolee..
ei tartte pelätä, et tuu raskaaks ellet oo pojan kanssa sukupuoliyhteydessä. sun kaveris on puhunu sulle paskaa, tai sit toi koko juttu oli provo.
Olet raskaana ja synnytät satiaisia korkeintaan :(
Katsos pojan karvapehkot haisevat ja satiaiset viihtyvät siellä varsinkin hikisten treenien jälkeen.
Sait suun kautta satiaiasen munia jotka menivät pojan huulille hänen kynsistään kun hän hieraisi muniaan ennen pussausta. Munat porautuivat peräsuolen seinämästä kohtuun ja siellä ne kehittyvät. Olet siis teoriassa raskaana.