Onko kokemusta Alanyan kampaamoista ym?
Saako esim. kynnet laitettua?
Millaistakohan hintatasoa pitävät?
Saako esim. kynnet laitettua?
Millaistakohan hintatasoa pitävät?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kampaajalla käyn joka Alanyan-matkalla. Leikkaavat paremmin kuin missään muualla ja uusinta mallia. Kotimaassa oman kampaajan kanssa tyydytään aina samaan vahaan. Eli kannattaa! Hinta vaihtelee toki kampaamoittain, mutta huomattavan edullista on Suomeen verrattuna. Moni on innostunut laittamaan koko lookinsa uusiksi (pätkäissyt pitkän tukan, laitattanut raitoja, väriä, lettejä yms.) ja ollut erittäin tyytyväinen.
Kynsistä en tiedä mitään, kun en niitä jaksa hoitaa :) Sen sijaan käyn shiatsussa ja hamamissa kyllä virkistymässä. Ja tulen kuin uutena takaisin Suomeen ;)
Moi!Voisitko ystävällisesti antaa joitakin nimiä ja missäpäin sijaitsevat?Kiitoksia etukäteen vinkeistä ja tiedoista!Hyvää kevättä!
yilmaz ja ahmet oli ihan kiva kokemus (sijainti postitoimiston vastapäätä tien yli).
ainakin deturin mutlu-kupongilla ei maksanut kuin 25 euroa. sisälsi kampauksen ,föönauksen , hiustenpesun ja manikyyri pedikyyri.
hienoa tuli, kynnet kesti upeena koko kahden viikon rantaloman ajan. t. alanya-fani