Boujaafar residence, sousse

Kahden tähden hotelli Boujaafar, yksiö minikeittiöineen, ei parveketta. Onko kauhee loukku? Keskustassa, aivan rannan läheisyydessä.Millainen aamukahvi vai onko ihan aamiainen?Entä puolihoidon illallinen? Yhteiset oleskelutilat? Onko uima-allasta? Auringonottopaikka on katolla, mutta uima-altaasta en tiedä.
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On ihan keskustassa ja rannassa. Sopii ainakin niille, jotka haluavat olla kaiken keskellä. Lienee myös hintatasoltaan sopiva, jos ei välitä maksaa ylimääräisistä turhuuksista.

Äänestä

olin viime kesänä kyseisessä hotellissa. Hotelli huoneet on siistejä ja todella tilavia. Vaikkei oli parveketta niin nissä on sellaiset isot ikkunat jotka saa auki kokonaan. Uimaallasta siel ei oo. Rantahan siinä on ihen vieressä. Ihan kiva hotelli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko tuttu? kirjoitti:

Kahden tähden hotelli Boujaafar, yksiö minikeittiöineen, ei parveketta. Onko kauhee loukku? Keskustassa, aivan rannan läheisyydessä.Millainen aamukahvi vai onko ihan aamiainen?Entä puolihoidon illallinen? Yhteiset oleskelutilat? Onko uima-allasta? Auringonottopaikka on katolla, mutta uima-altaasta en tiedä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu