...oisit mielummin?
Naisille: Sauli Niinistö vai Matti Vanhanen?
Miehille: Meri-kukka Forsius vai Susan Kuronen?
Naisille: Sauli Niinistö vai Matti Vanhanen?
Miehille: Meri-kukka Forsius vai Susan Kuronen?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
sucks....
Ei noin "pystyynkuolleita miehiä" voi edes ajatella... voimatta pahoin?
Ennen olen sit ...ilman ;))))
............Naisena noista Saulin;=)
Matti on niin viileen cool, mutta pirustako tietää mikä on miehiään.
Hyvää ja pahaa on siinä ettei "ryyppää". Polttaako muuten tupakkaa?
Saulin kanssa vois olla mukavampaa. Ottaa kuitenkin drinkkiä ja mennä vois vaikka Storyvilleen. Tupakoivista miehistä en tykkää...Mutta rullaruistelusta enemmän pisteitä. Siis Sauli (vaikka...) No plääh. Valittu mikä valittu.
Jos on pakko valita, niin mieluummin menen hirteen :D. Eikö olisi tarjolla mustaa hevosta?
Paavo Väyrynen.
Jos mustana hevosena olisi Paavo Väyrynen, hmmmmm niin ok.. kelpaa :). Ainakin persoonallisempi tapaus kuin kaksi edellistä..
ottasin Matin, niin isokin koko mies ;)
...rupeaisin vokottelemaan, jos olisin autiolla saarella, jossa ei hänen lisäkseen olisi muita naisia kuin Susan!
Luulen että vaikka olis viimeset munat helvettiin menossa, en ottas kiinni !
mutta jos noista toinen olis pakko valita, niin ilman muuta Niinistö. Vanhanen on kuiva ja jäyhä kuin puupökkelö, Niinistössä on virtaa huomattavasti enemmän. Ja uskoisin, että hänen kanssaan olisi kiinnostavampaa myös keskustella ;-))
Vanhanen Merkukka
Niinistö on out
en kummankaan !!! Herran tähden eikö tästä maasta löydy muka parempia vaihtoehtoja. Mää pidin sua - Rokkihirivi - oikeesti 'ihmisenä'...
yhden surkean aloituksen,ei pitäisi arvostella muita!
Eihän se oo pöljä kuka kysyy, vaan se kuka vastaa. Hehee!!!!
akan retaleena sanoisin, että tsiisös - en kummankaan - vanhan lutkuttajan ;DDDDD
että Lipponen olisi sentään henkilö, joka huoneeseen astuessaan "täyttää tilan".
Karisma puuttuu "ketunpojilta"!
Satuin olemaan kerran eräässä marketissa, kun Riitta Uosukainen astui sisään. Hän todella täytti tilan ja aivan tahtomattaan teki sitä itselleen: näytti siltä että väki lakosi edestä kun rva U liikkui hyllyjen väleissä. Se on toisaalta persoonan ja toisaalta hänen asemansa ansiota. En epäile etteikö Lipponen pysytyisi samaan.
Urho Kekkonen tiettävästi valitteli aikoinaan, ettei onnistu pääsemään ihmisten juttusille kun kansa perääntyy ja väistyy. Niin se saattoi olla; Urkin asema oli aivan suvereeni.
Ja kysymykseen. Merikukka on KOMEA nainen, pitkä vartalo, kauniit kasvot ja urheilijan olemus. En väitä että pystyisin mitenkään hyödyntämään hänen ominaisuuksiaan, mutta Susan on osoittanut olevansa silkkoa sisältä... ´pääministerin morsian´ - pyh ja pah!!
"peräsi kunniaansa" tavalla, jolla vain teki itsensä naurunalaiseksi :(
http://www.iltalehti.fi/viihde/200703305925866_vi.shtml
Iltalehti.fi | Viihde | 30.03.2007 | Susan Kuronen muuttuu Ruususeksi