Kenellä on FF iso kikkeli kun niitä ei näytetä?
Musta ainaki Smakin pojilla ne on nii söpöi!
Musta ainaki Smakin pojilla ne on nii söpöi!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No miehen nimi on Hojo. Ja miten muuten sellainen rillipää-käntty saisi ympärilleen sellaiset määrät naisia.
Kimahrilla ihan vitun iso muna
Melkein sama otsikko kuin minulla! Miten tällain tapahtui? Vau! Siis mää kirjoitin oman viestini ja ihmettelin sitten, tuliko viestini kaksi kertaa, kun oli samanlainen otsikko. Hehe! Ihmeellistä! Sattuma on niin ihmeellistä.
mutta nyt kävi näin XS
Jos keskitytään ihmisiin, niin Cidillä ja Auronilla on varmaan ihan mukavan kokoiset, Barretista puhumattakaan (sitä en kylläkään naisi).
Ei se Hojo muuten varmaan kovin vanha ole, ja kyllä tytöt rillipäistäkin tykkää. Saattaa olla ihan hyvänkin näköinen. Labratakkikin on oikeastaan aika hot. *leijuu jossain Lohentie 16 tienoilla*
tai siihen suuntaavassa ohjelmassa oli kolme ukkelia: pienijalkainen, keskikokoisjalkainen ja isojalkainen ukkeli. Sitten piti veikata kenellä on isoin Jorma... noh tulokset paljastettua pienijalkaisella oli isoin ja isojalkaisella pienin. Ja Auronilla on kai melko iso jalkakoko.
No eikä ole Auronilla iso jalka. x)