Myydän lapsella puhjenneen allergian vuoksi pikaisesti uusiin koteihin yhdessä tai pareittain 6kpl undulaatteja. Yksi poika undu joka on väritykseltään perusvhreä, kaksi perusvihreää tyttö undua, tyttö vaaleansinisellä selällä ja keltaisella vatsalla, vaalea violetti poika ja valkoinen poika undu turkooseilla merkeillä selässä. Ovat asuneet yhdessä suuressa häkissä parvena, häkki ei kuulu kauppaan! Meillä kyllä yksi pienempi unduhäkki, jonka olemme valmiita myymään.
Myydään pareittain tai kaikki yhdessä. Soita niin sovitaan hinnoista/lintuihin tutustumisesta.
Asustelevat espoossa josta toivotaan noutoa asap.
0505630718
[email protected]
p.s älä jätä viestiä tänne, laita mielummin mailia! :)
M: Undulaatteja
hamali
1
311
Vastaukset
- hamali
2 undulaateista ja häkki on löytänyt jo kodin. 4 vielä kotia vailla pikaisesti! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",315222Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1412444- 1392118
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541947Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171800"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1711121Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää70971Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.313889Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa172810