Kertokaa ketkä on palstan pahimpia trolleja niin tietää aloittelijatkin ja osaavat väistellä niitä?
Kysyy hän, supermän.
Pahimmat trollit
28
1243
Vastaukset
- ...
Pahin on koko ajan nimimerkkiään vaihtava MS/F-Secure/Elisa-trolli. Hänet tuntee siitä että haukkuu kaikki muut paitsi noiden kyseisten firmojen tuotteet. Ilmeisesti myy niitä.
- Anonyymi
Nyt poistan vinukan!
Totuuden torvi ja pentti nelonen
luultavasti microsoftin palkkalistoilla tai muuten vain fanaattisia kannattajia- Anonyymi
Poista nyt windows.
- trolleja
Wind-tiedoittaja, Bob Heinonen ja cvbnmcvbnm. Ilmeisesti yksi ja sama Microsoft-kiihkoilija.
- Anonyymi
W10 on ultimate paskaa.
- -latelevat
mikkiskiihkoilijat ja maksullisten ohjelmien palvojat. He jakavat harhaanjohtavaa "tietoa".
- ovat
persaukiset linuxhörhelöt
- juuri
itsestäsi trollin
- Anonyymi
Vain windows vuotaa aina!
- lapsellista
Perämoottori palstalla yksi mt ongelmainen Etec/2t hörhö jolla n 30vanha Johnsson 25 suvi 410 veneessä Kulkee hörhön mielestä n 40 solmua ja bensa vaan lisääntyy tankissa,tavaramerkkinä 2t museovehkeiden ja varsinkin ETEC hehkutus ja 4t haukkuminen,ihan psykopaatti/narsisti ja ilmeisesti ihan väärät lääkkeet. . Karavaanari palstalla tuo joksu Jokinen ihan skitso trolli jota ei saatu vuosiin kuriin,jotai trumatic ja homo juttuja postaa jatkuvasti,ihan sairaita tyyppejä molemmat.Per. .Sul. 24 tekevät hust tuollaiset mt ongelmaiset paskiaiset. . Molempien nimet ja osoiteet selvityksen alla ja hankala paskaa postata ku kaikki sormet poik.. ja ehkä jotain muutakin kun käyn ns kohteliaisuus käynnillä. .
- heinäsirkkaaa
Aivan!
Että windows ei vakoile ja on turvallinen!!!!!!
Tollainenhan on ihan sairasta!!!!! - Anonyymi
Windows on paskin os.
- Tuitelistaa
Ja skitso_ -marjatta, joka puhuu koiristaan....on kuulemma mennyt avioon koiransa kanssa hollywoodissa........
- Anonyymi
Nyt poista vinukan.
- Paristelli
Tuossa yllä sä näät ison liudan trollaajia. He eivät vain tunne ihtiään.
- Piloilla-on
Tämä suomi24 moderointi on ihan perseellään, hirveen likaiset ja paheksuttavat jutut saavat olla ja elää, mutta asialliset ohjeet karsitaan pois. Vieläköhän tämä voi mennä huonompaan suuntaan.
Linux Mint 18 Sarah
Xfce 64-bit- Anonyymi
Sitten läksi windows.
- zyz1
Ne jotka jaksavat kaivaa 10 vuottta vanhoja keskusteluja.
- eihänse
Ei täällä normaali ihminen roiku ja ihmettele asioita jos apua meinaa saada:)
- wertgw45yw
Joo, meidän epänormaalien vierailut romahti viikolla 36 / 2016 tämän kallubin mukaan: http://tnsmetrix.tns-gallup.fi/public/
Vai vedettiinkö suomi24 pois listoilta ettei mainostajat tulisi tietoiseksi näkyvyyden heikentymisestä. - Psykiatriaa
Pe## Suoli 24 melkein joka palstalla ns ammatti trolli.Skodan haukkuja joka vissiin vielä mopo iässä ym ym mutta pahin on karavaanari palstan homo Joksu,vuosia sekoillut muiden harmina.ylläpitoa ei kiinnosta keskustelujen taso pätkääkään,muutaman viestin poistavat malliksi mutta pahimpia häiriköitä ei bannata.Taso on ihan perse#### ja lääkitykset pielessä aika monelta. .valitettavasti.
- Anonyymi
Psykiatriaa kirjoitti:
Pe## Suoli 24 melkein joka palstalla ns ammatti trolli.Skodan haukkuja joka vissiin vielä mopo iässä ym ym mutta pahin on karavaanari palstan homo Joksu,vuosia sekoillut muiden harmina.ylläpitoa ei kiinnosta keskustelujen taso pätkääkään,muutaman viestin poistavat malliksi mutta pahimpia häiriköitä ei bannata.Taso on ihan perse#### ja lääkitykset pielessä aika monelta. .valitettavasti.
Nyt sai windows lähteä koneestani.
- väärä-paikka-kysellä
Ihan oikeasti, tämä sivusto ei ole minkään arvoinen opastusta kaipaavalle, jopa haitallinen, sillä trollaamiseen tämä on tarkoitettu. Älä missään nimessä mene ja tee sitä mitä täällä neuvotaan. Tällaiselta sivulta et löydä yhtään ihmistä joka kykenee neuvoja antamaan, ja vaikka ihmisiä löytäisitkin, sivusto ei salli esimerkkien jakoa, eikä opastaville sivuille linkkien jakoa, joten oikeaa opastusta täällä on mahdotonta antaa.
- Mari-Katti
M-Kar aliaksineen: poistoon_moinen etc
- Anonyymi
On aika poistaa windows,
- Anonyymi
Olen Trolli
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271984
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001740Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy611414Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?801397Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311038Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47946Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51943Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44892- 73876
- 109873