Kertokaa ketkä on palstan pahimpia trolleja niin tietää aloittelijatkin ja osaavat väistellä niitä?
Kysyy hän, supermän.
Kysyy hän, supermän.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Pahin on koko ajan nimimerkkiään vaihtava MS/F-Secure/Elisa-trolli. Hänet tuntee siitä että haukkuu kaikki muut paitsi noiden kyseisten firmojen tuotteet. Ilmeisesti myy niitä.
Nyt poistan vinukan!
Totuuden torvi ja pentti nelonen
luultavasti microsoftin palkkalistoilla tai muuten vain fanaattisia kannattajia
Poista nyt windows.
Wind-tiedoittaja, Bob Heinonen ja cvbnmcvbnm. Ilmeisesti yksi ja sama Microsoft-kiihkoilija.
W10 on ultimate paskaa.
mikkiskiihkoilijat ja maksullisten ohjelmien palvojat. He jakavat harhaanjohtavaa "tietoa".
persaukiset linuxhörhelöt
itsestäsi trollin
Vain windows vuotaa aina!
Perämoottori palstalla yksi mt ongelmainen Etec/2t hörhö jolla n 30vanha Johnsson 25 suvi 410 veneessä Kulkee hörhön mielestä n 40 solmua ja bensa vaan lisääntyy tankissa,tavaramerkkinä 2t museovehkeiden ja varsinkin ETEC hehkutus ja 4t haukkuminen,ihan psykopaatti/narsisti ja ilmeisesti ihan väärät lääkkeet. . Karavaanari palstalla tuo joksu Jokinen ihan skitso trolli jota ei saatu vuosiin kuriin,jotai trumatic ja homo juttuja postaa jatkuvasti,ihan sairaita tyyppejä molemmat.Per. .Sul. 24 tekevät hust tuollaiset mt ongelmaiset paskiaiset. . Molempien nimet ja osoiteet selvityksen alla ja hankala paskaa postata ku kaikki sormet poik.. ja ehkä jotain muutakin kun käyn ns kohteliaisuus käynnillä. .
Aivan!
Että windows ei vakoile ja on turvallinen!!!!!!
Tollainenhan on ihan sairasta!!!!!
Windows on paskin os.
Ja skitso_ -marjatta, joka puhuu koiristaan....on kuulemma mennyt avioon koiransa kanssa hollywoodissa........
Nyt poista vinukan.
Tuossa yllä sä näät ison liudan trollaajia. He eivät vain tunne ihtiään.
Tämä suomi24 moderointi on ihan perseellään, hirveen likaiset ja paheksuttavat jutut saavat olla ja elää, mutta asialliset ohjeet karsitaan pois. Vieläköhän tämä voi mennä huonompaan suuntaan.
Linux Mint 18 Sarah
Xfce 64-bit
Sitten läksi windows.
Ne jotka jaksavat kaivaa 10 vuottta vanhoja keskusteluja.
Ei täällä normaali ihminen roiku ja ihmettele asioita jos apua meinaa saada:)
Joo, meidän epänormaalien vierailut romahti viikolla 36 / 2016 tämän kallubin mukaan: http://tnsmetrix.tns-gallup.fi/public/
Vai vedettiinkö suomi24 pois listoilta ettei mainostajat tulisi tietoiseksi näkyvyyden heikentymisestä.
Pe## Suoli 24 melkein joka palstalla ns ammatti trolli.Skodan haukkuja joka vissiin vielä mopo iässä ym ym mutta pahin on karavaanari palstan homo Joksu,vuosia sekoillut muiden harmina.ylläpitoa ei kiinnosta keskustelujen taso pätkääkään,muutaman viestin poistavat malliksi mutta pahimpia häiriköitä ei bannata.Taso on ihan perse#### ja lääkitykset pielessä aika monelta. .valitettavasti.
Nyt sai windows lähteä koneestani.
Ihan oikeasti, tämä sivusto ei ole minkään arvoinen opastusta kaipaavalle, jopa haitallinen, sillä trollaamiseen tämä on tarkoitettu. Älä missään nimessä mene ja tee sitä mitä täällä neuvotaan. Tällaiselta sivulta et löydä yhtään ihmistä joka kykenee neuvoja antamaan, ja vaikka ihmisiä löytäisitkin, sivusto ei salli esimerkkien jakoa, eikä opastaville sivuille linkkien jakoa, joten oikeaa opastusta täällä on mahdotonta antaa.
M-Kar aliaksineen: poistoon_moinen etc
On aika poistaa windows,
Olen Trolli