Pahimmat trollit

Rape Rautapalli

Kertokaa ketkä on palstan pahimpia trolleja niin tietää aloittelijatkin ja osaavat väistellä niitä?

Kysyy hän, supermän.

28

1309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Pahin on koko ajan nimimerkkiään vaihtava MS/F-Secure/Elisa-trolli. Hänet tuntee siitä että haukkuu kaikki muut paitsi noiden kyseisten firmojen tuotteet. Ilmeisesti myy niitä.

      • Anonyymi

        Nyt poistan vinukan!


    • Totuuden torvi ja pentti nelonen

      luultavasti microsoftin palkkalistoilla tai muuten vain fanaattisia kannattajia

      • Anonyymi

        Poista nyt windows.


    • trolleja

      Wind-tiedoittaja, Bob Heinonen ja cvbnmcvbnm. Ilmeisesti yksi ja sama Microsoft-kiihkoilija.

      • Anonyymi

        W10 on ultimate paskaa.


    • -latelevat

      mikkiskiihkoilijat ja maksullisten ohjelmien palvojat. He jakavat harhaanjohtavaa "tietoa".

    • ovat

      persaukiset linuxhörhelöt

      • juuri

        itsestäsi trollin


      • Anonyymi

        Vain windows vuotaa aina!


    • lapsellista

      Perämoottori palstalla yksi mt ongelmainen Etec/2t hörhö jolla n 30vanha Johnsson 25 suvi 410 veneessä Kulkee hörhön mielestä n 40 solmua ja bensa vaan lisääntyy tankissa,tavaramerkkinä 2t museovehkeiden ja varsinkin ETEC hehkutus ja 4t haukkuminen,ihan psykopaatti/narsisti ja ilmeisesti ihan väärät lääkkeet. . Karavaanari palstalla tuo joksu Jokinen ihan skitso trolli jota ei saatu vuosiin kuriin,jotai trumatic ja homo juttuja postaa jatkuvasti,ihan sairaita tyyppejä molemmat.Per. .Sul. 24 tekevät hust tuollaiset mt ongelmaiset paskiaiset. . Molempien nimet ja osoiteet selvityksen alla ja hankala paskaa postata ku kaikki sormet poik.. ja ehkä jotain muutakin kun käyn ns kohteliaisuus käynnillä. .

      • heinäsirkkaaa

        Aivan!
        Että windows ei vakoile ja on turvallinen!!!!!!

        Tollainenhan on ihan sairasta!!!!!


      • Anonyymi

        Windows on paskin os.


    • Tuitelistaa

      Ja skitso_ -marjatta, joka puhuu koiristaan....on kuulemma mennyt avioon koiransa kanssa hollywoodissa........

      • Anonyymi

        Nyt poista vinukan.


    • Paristelli

      Tuossa yllä sä näät ison liudan trollaajia. He eivät vain tunne ihtiään.

    • Piloilla-on

      Tämä suomi24 moderointi on ihan perseellään, hirveen likaiset ja paheksuttavat jutut saavat olla ja elää, mutta asialliset ohjeet karsitaan pois. Vieläköhän tämä voi mennä huonompaan suuntaan.

      Linux Mint 18 Sarah
      Xfce 64-bit

      • Anonyymi

        Sitten läksi windows.


    • zyz1

      Ne jotka jaksavat kaivaa 10 vuottta vanhoja keskusteluja.

    • eihänse

      Ei täällä normaali ihminen roiku ja ihmettele asioita jos apua meinaa saada:)

      • wertgw45yw

        Joo, meidän epänormaalien vierailut romahti viikolla 36 / 2016 tämän kallubin mukaan: http://tnsmetrix.tns-gallup.fi/public/

        Vai vedettiinkö suomi24 pois listoilta ettei mainostajat tulisi tietoiseksi näkyvyyden heikentymisestä.


      • Psykiatriaa

        Pe## Suoli 24 melkein joka palstalla ns ammatti trolli.Skodan haukkuja joka vissiin vielä mopo iässä ym ym mutta pahin on karavaanari palstan homo Joksu,vuosia sekoillut muiden harmina.ylläpitoa ei kiinnosta keskustelujen taso pätkääkään,muutaman viestin poistavat malliksi mutta pahimpia häiriköitä ei bannata.Taso on ihan perse#### ja lääkitykset pielessä aika monelta. .valitettavasti.


      • Anonyymi
        Psykiatriaa kirjoitti:

        Pe## Suoli 24 melkein joka palstalla ns ammatti trolli.Skodan haukkuja joka vissiin vielä mopo iässä ym ym mutta pahin on karavaanari palstan homo Joksu,vuosia sekoillut muiden harmina.ylläpitoa ei kiinnosta keskustelujen taso pätkääkään,muutaman viestin poistavat malliksi mutta pahimpia häiriköitä ei bannata.Taso on ihan perse#### ja lääkitykset pielessä aika monelta. .valitettavasti.

        Nyt sai windows lähteä koneestani.


    • väärä-paikka-kysellä

      Ihan oikeasti, tämä sivusto ei ole minkään arvoinen opastusta kaipaavalle, jopa haitallinen, sillä trollaamiseen tämä on tarkoitettu. Älä missään nimessä mene ja tee sitä mitä täällä neuvotaan. Tällaiselta sivulta et löydä yhtään ihmistä joka kykenee neuvoja antamaan, ja vaikka ihmisiä löytäisitkin, sivusto ei salli esimerkkien jakoa, eikä opastaville sivuille linkkien jakoa, joten oikeaa opastusta täällä on mahdotonta antaa.

    • Mari-Katti

      M-Kar aliaksineen: poistoon_moinen etc

      • Anonyymi

        On aika poistaa windows,


    • Anonyymi

      Olen Trolli

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      14
      6293
    2. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      88
      3013
    3. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      46
      2872
    4. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      70
      2772
    5. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      16
      2678
    6. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      26
      2348
    7. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      46
      2344
    8. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      13
      2180
    9. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta

      Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää
      Tv-sarjat
      7
      1953
    10. Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!

      Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j
      Salatut elämät
      8
      1891
    Aihe