Onko kellään Motorstormissa sellasta ongelmaa ku mulla että aina kun ajan esim. kolarin tai jotain muuta romua päin radalla nii peli pätkii sellaset 1-2 sekuntia tosi paljon. PS3 on sijotettu sillain että se kuuma ilma pääsee vapaasti ulos koneesta että ei pitäis koneen kuumenemisesta johtua. Mutta onko toi normaalia vai onko toi niinku yleinen julkaisupelien ongelma. Peli pätkii siitä huolimatta vaikka koneen ois just laittanu päälle eikä lämpöjen sillon pitäis olla kauheen korkeet. Toi ongelma vaivaa aika paljon että ois kiva tietää että pitääkö tolle tehä jotain. En tarkota sitten nettipeliä. En kaipaa mitään "osta XBOX360 pska niin ongelma korjaantuu" vastauksia
Motorstorm ongelma
11
847
Vastaukset
- .-.--.
että otat yhteyttä liikkeeseen, josta ostit pleikan ja pyydät uuden tilalle. Jos ne alkaa äpisemää jotain et lähettävät sen viallisen huoltoon tmsp niin vaadit huollon ajaks toimivan omaan käyttöös. Kannattaa tietty kysyä, että onko niille tullu muilta valituksia ko. pelistä.
- heikko..
vehje toi ps3. Nyt jo hajonnut vaikka justhan se vasta julkaistiin. Ai jai jai mahtaa ottaa nupeloiseen.
- motorstormissa
Minä luulin että tuo pätkiminen on normaalia... eikö se olekaan?
- chill.............
fanipojat taas asialla :),
ne ovat kieroja ku entiset poliitikot! - U91111
chill............. kirjoitti:
fanipojat taas asialla :),
ne ovat kieroja ku entiset poliitikot!koneet on taas piiputtanut ja huolto on pahassa ruuhkassa. Kiukkua puretaan täällä säälittävillä ja aikansa eläneillä floppi jutuilla, jotka ei oikeesti enään ketään kiinnosta. Sitäpaitsi ps on jo osoittanut olevansa kaikkee muuta kuin floppi. Siis kaikkee HYVÄÄ.
U91111 kirjoitti:
koneet on taas piiputtanut ja huolto on pahassa ruuhkassa. Kiukkua puretaan täällä säälittävillä ja aikansa eläneillä floppi jutuilla, jotka ei oikeesti enään ketään kiinnosta. Sitäpaitsi ps on jo osoittanut olevansa kaikkee muuta kuin floppi. Siis kaikkee HYVÄÄ.
kauppaan josta ostit sen. Sanot että haluat purkaa kaupan. Sitten kun olet tehnyt sen ja saanut rahat takaisin ostat niillä uuden pleikan. Se on toimivin tapa.
- aivan väärin..
playagain kirjoitti:
kauppaan josta ostit sen. Sanot että haluat purkaa kaupan. Sitten kun olet tehnyt sen ja saanut rahat takaisin ostat niillä uuden pleikan. Se on toimivin tapa.
ps3:sesta saaduilla rahoilla ostat paljon tehokkaamman ja paremmat ja hienommat pelit omaavan xbox 360:llan.
- ei kysyntää
U91111 kirjoitti:
koneet on taas piiputtanut ja huolto on pahassa ruuhkassa. Kiukkua puretaan täällä säälittävillä ja aikansa eläneillä floppi jutuilla, jotka ei oikeesti enään ketään kiinnosta. Sitäpaitsi ps on jo osoittanut olevansa kaikkee muuta kuin floppi. Siis kaikkee HYVÄÄ.
http://nexgenwars.com/
X360: 10 883 000
PS3: 2 324 947 - en kestä
ei kysyntää kirjoitti:
http://nexgenwars.com/
X360: 10 883 000
PS3: 2 324 947Kuule ylläolevan viestin kirjottaja, sun viestejä on täällä jo kateltu aika paljon, ja huppista keikkaa: joka viesti on sama, samat lukemat. Taidatkin olla oikea homepää kun et muista kirjoittaneesi jo aiemmin samaisen viestin. Ja tämän aiheen aloittajahan nimenomaan sanoi ettei jaksa lukea mitään tuollaista roskaa kuten "ps3 = floppi - osta xbox 360". Eli taidat olla vielä sokeakin. Ei tule varmasti olemaan helppoa sinulla.
- Jakelius
ei kysyntää kirjoitti:
http://nexgenwars.com/
X360: 10 883 000
PS3: 2 324 947Noi on wanhoja myyntilukuja jotka on enne sitä otettu kun PS3:sta oli julkastu vasta japanissa ja ameriikassa. Ja jos luulet että XBOX360 on luotettava niin http://pelaajalehti.com/2007/03/30/yli-puolet-xbox-360n-julkaisuerasta-jo-rikki/ että ei oo järkee ostaa mitään RITS RATS XBOX muropakettia. Ja noi myyntiluvut ei mua sillain kauheesti kiinnosta koska ei sillä oo mitään väliä että miten se kone myy vaan tärkeintä on se että sai sen koneen heti julkaisupäivänä. Ja hyvä kone se kyllä on tai siis paras. Sain sen ongelmankin korjattua kun vaihdoin koneen paikkaa eli se ilmeisesti ei ollut saanu puhallettua sittenkään sitä kuumaa ilmaa tarpeeksi ulos.
- vitun taukit
chill............. kirjoitti:
fanipojat taas asialla :),
ne ovat kieroja ku entiset poliitikot!Ekkös tajua että sä vaan heität bensaa tuleen tollasilla
"taitaa x360 fanipojat taas asialla :),
ne ovat kieroja ku entiset poliitikot!"
kommenteilla.
Sitten olet vihainen kun jotku köyhämieliset xbox omistajat provoilee... itse provoilet yhtälailla etkä itsekkään sitä taida tajuta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m372736Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?
Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.891184Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia
Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.127979Oliko mies vetäytyminen
Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.61967- 66907
Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää
Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos77881EU:lta tyly ratkaisu Temulle
On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta101828Oon tässä pohtinut että se nainen
Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle70815Nainen on ihana
ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?25718Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä
Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi30684