ei äänilaitetta!!!

ääni ei kuulu! vianmääritys ei äänilaitetta.
kuinka saan äänet kuuluviin ( xp)
3520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tiedoilla ehdottaisin,että lisää äänilaite niin alkaa toimia.

Äänestä
  • kiitos jo..kuselle hyvästä vastauksesta... mee tyhjentämään pääsi kyseisestä aineesta..
    mutta jos joku fiksumpi voisi neuvoa kuinka åånilaite lisätään...

    Äänestä

mene ohjauspaneliin ja lisää laite, xp tunnistaa automaattisesti äänilaitteen ja seuraa näyttöön tulevia ohjeita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten toimia? kirjoitti:

ääni ei kuulu! vianmääritys ei äänilaitetta.
kuinka saan äänet kuuluviin ( xp)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu