kannattaako oottaa ruokaa-- mukaan

pest conrollisssa.... cb on 80 defe 61 att 64 str 69 :) kannattaako.. 44 prayer
3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hitpointsit palautuu aina kierroksen jälkeen, ja jos olet hyvässä maailmassa, niin kierrokset loppuvat alle kahden minuutin eikä ruokapuolesta tarvitse edes ajatella.

Äänestä

Ei kannata koska jos siellä kuolee ei menetä kamoja

Äänestä
  • otsikko_:=

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kurdi poika kirjoitti:

pest conrollisssa.... cb on 80 defe 61 att 64 str 69 :) kannattaako.. 44 prayer

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu