no huh

katselin tota miittiristeilyjuttua...jopas on jumakekka hurja hinta.... viikkarilla ei juuri maksa hytti ku about 20 ekeä..ja halvemmallakin saa....ei kiitos noille reissuille
62005
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miks ihmeessä yleensä tavata livenä,silloin vaan tulee pettymyksiä
Ja johtajista en pidä laisinkaan.

Äänestä

juttuhan tuo,että järjestäjäpariskunta maksattaa muilla oman matkansa,ja ruokailunsa,varustamot antavat ryhmäalennuksia,mutta niitä ei tuossa hinnoissa näy.

Äänestä
  • ehkä se on sitten parempi että pysyt kotonasi tjn
    ja suonkin mielihywin jos järjestäjä saa matkansa ilmaiseksi (toisten kustannuksella)
    jos waiwautuu järjestämään matkan :=)
    kuukausi sitten hytti wastaawalla risteilyllä maksoi hytti noin 200e ja siitä ei saanut orkanisaattori mitään :=)

    Äänestä

  • puhu mitää...kade kun mikä oot...muut juhlii ja sää vaan siivoot hah =)))

    Äänestä

  • sää........... kirjoitti:

    puhu mitää...kade kun mikä oot...muut juhlii ja sää vaan siivoot hah =)))

    hytinsiivoojalle tarkotettu toi edellinen

    Äänestä

hytti 20e? eikös se sit tee 5e per naama? on kyllä tosi hurjan kallista :D :D :D :D :D

sairas mieli löytää aina jotain mussuttamista...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä vaan kirjoitti:

katselin tota miittiristeilyjuttua...jopas on jumakekka hurja hinta.... viikkarilla ei juuri maksa hytti ku about 20 ekeä..ja halvemmallakin saa....ei kiitos noille reissuille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu