DVD

Voinko tallentaa DVD levylle vaikka mulla ei koneessa ole kuin tavallinen CD tallentava.
4293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voihan siihen pintaan tallentaa mustalla tussilla vaikka huomisen kauppalistan, näppärä sitten kaupassa kaivaa levy fikasta ja tarkistaa tallenteestasi ostettavat tuotteet

Äänestä
  • enne ku alkaa tänne kirjotelee.. jos sul on cd tallentava ja olet tallentaas dvd levyl... ni miks olis dvd polttavii jos cd polttaval pystyis polttaa dvd levyl... mieti ennen kun kyselet tyhmii!!!

    Äänestä

Se hyödyttää kaikkia, varsinkin kysyjää itseään. Näin:
"Voiko CD-tallennin polttaa DVD-levylle?"
Samalla olisit ehkä oivaltanut vastauksenkin, mutta täällä saa kysyä helppojakin. Siitä en moiti.

Äänestä
  • Otsikkohan oli hyvä moneen muuhun vertattuna eli ainakin keskitasoa.
    Kysymyskin oli ihan asiallinen.
    Vastaus on ,että ei voi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niiinpäniiin kirjoitti:

Voinko tallentaa DVD levylle vaikka mulla ei koneessa ole kuin tavallinen CD tallentava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu