Olen käynyt monella eri lääkärillä erillaisten (todella häiritsevien) fyysisten oireitten takia ja saanut diagnoosiksi, että olen ahdistunut/stressaantunut. Uskon sen, mutta takana on kuitenkin pelko, josko siellä kuitenkin olisi jotain vakavaa taustalla...Joten näetkö korteista mitään asiaan viittaavaa? Vakavaa fyysistä vikaa? Ahdistuneisuudestani haluaisin niin päästä eroon, mutta takapakkeja kun tulee, niin joudun aina aloituspisteeseen. Olisiko mitään vinkkejä, joilla estäisin tämän?
Entäpä rakkauselämä? (Siitä pitää kysyä aina. :)
Näkyykö siellä joku, vai vieläkö odottelen yksinäni?
Voisitko myös kertoa, että miten muut ihmiset näkevät minut?
Entäpä rakkauselämä? (Siitä pitää kysyä aina. :)
Näkyykö siellä joku, vai vieläkö odottelen yksinäni?
Voisitko myös kertoa, että miten muut ihmiset näkevät minut?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sinun on löydettävä itsellesi jokin harrastus tai työ josta pidät. Se vie ajatuksesi pois ahdistuneisuudestasi. Kortit näyttävät että olet tarpeeksi vahva voittamaan sairautesi ja saavuttamaan päämääräsi.
Olet myös keskellä suurta muuttumista. Kaikki vanha energia kaatuu ja uutta tulee tilalle. Jos annat sen tapahtua. Myös rakkaudessa.
Muut ihmiset näkevät muuttumisesi koska elämäsi näyttää olevan muuttumistilanteessa joka asiassa. Se on positiivista. Kaikki kortit näyttävät sen.
Kiitos kovasti korttien nostamisesta!
Tuot iloa monelle ihmiselle täällä! :))
Oikein hyvää kesää sinulle!