Paloikkuna 2

Eikö oikeasti kukaan tiedä muuta ideaa kuin tehdä feikki- tarralappuja? Eli paloikkunan tartteisin e15-30 palonkestolla ja koko olisi 120x150. Mistä saisi edullisesti?
2509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikki merkittävät ikkunatehtaat tekee paloikkunoita. Kysymällä selviää, kuka edullisimmin.

Äänestä

ja palovilla ja se on siinä-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reikä seinässä? kirjoitti:

Eikö oikeasti kukaan tiedä muuta ideaa kuin tehdä feikki- tarralappuja? Eli paloikkunan tartteisin e15-30 palonkestolla ja koko olisi 120x150. Mistä saisi edullisesti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu