http://www.digitoday.fi/page.php?page_id=14&rss=16&news_id=20078105
http://www.tietokone.fi/uutta/uutinen.asp?news_id=30106
Varokaa aloittelijat vaarallista XP käyttöjärjestelmää.
http://www.tietokone.fi/uutta/uutinen.asp?news_id=30106
Varokaa aloittelijat vaarallista XP käyttöjärjestelmää.
Vastaukset 7
Vanhimmat
JOS TEINIXPEELOT EI OIS NIIN HELEVEIN INNOKKAITA KÄYTTÄÄN KAIKENLAISIA TURHIA ANIMOINTUJA VITUN KURSOREITA JA MUUTA PASKAA, EI OLIS PALJOAKAAN ONGELMIA!
TOI VITUN TIIMALASI, AINAKIN. HELVETTI!
NO EIKÖHÄN ME KAIKKI TIEDETTY ETTÄ WINDOWS ON KUIN VUOTAVA PUTKI???!!??? VUOTAA KUIN SEULA!!KYLLÄ SE NYT ON IÄT JA AJAT TIEDETTY,EI SIITÄ TARVITSE AINA TÄNNE KAILOTTAA,EI ASIAA TARVITSE TOISTAA TOISTAA TOISTAA TOISTAA TOISTAA...!!!!
Nyt on hyvä aika asentaa oikea käyttöjärjestelmä, kuten linux.
Taidan menehtyä !
ei huudeta kaps lok päällä ja mainosteta sitä vaihtoehtoselainta
Jos kaveri menee heikoille jäille, tietäen, että jää saattaa pettää, ja joutuu veden varaan, niin kummassa on syy siinä kaverissako vaiko jäässä?
Kun tiedät, ainakin omasta mielestäsi, Windowsin heikkoudet, niin miksi ihmeessä et vaihda käyttistä, vaan tulet tänne kiroilemaan?
Ei Windows niin huono ole, kuin muutamat epäonniset käyttäjät ja Linux-kauppiaat antavat ymmärtää.
Meitä on paljon, niin uskon, tyytyväisiä Windowsin käyttäjiä.
Itselläni on ollut vinukka käytössä Win386:sta lähtien -- Win 3.0 / 3.1 / 3.11 / 95 / 98 / 2000 / WinXP. Kertaakaan eivät örkit tai virukset ole sekoittaneet riitinkejäni. Olen ollut työkaluun tyytyväinen.
En väitä etteikö esim. Linux voisi olla parempi, sillä kokemus puuttuu.
Linuxista on vain tullut jotenkin paha maku, johtuen siitä, että sitä tuputetaan käyttöön kyllästymispisteeseen saakka. Vähempikin riittäisi.