siloin ku likalla on menkat? sanokaa mielipiteitä tästä tai kertokaa kokemuksia millaista se on silloin ollut kun likalla on ollu menkat. yököttääkö jätkiä se?
harrastatteto sexiä
girlie
41022
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No eihän silloin tarvitse yhdynnässä olla. Tyttö voi ottaa vaikka suihin. Sekin on seksiä. Tai voitte harrastaa jotain kivaa vaatteet päällä. Tai likka voi käydä suihkussa ennen yhdyntää. Tai jätkä voi hieroa tytölle orkun. Ja jos jätkä ei halua nähdä verta, niin tyttö voi käydä ennenpää suihkussa ja pistää tamppoonin. Eikä sen veren pitäisi siinä niin paljoa haitata. Lakanat vain saattavat olla vähän veressä.
joo harrastetaan joskus. menkkojen aikana ku on kahenlaisia tunteita seksiä kohtaan: ei kiinnosta yhtään tai sit panettaa niin perkeleesti...;)
ohan se vähä sottasta puuhaa mut ei se mitään haittaa, pesukone on olemassa...:)
poikakaverin mukaan ei ainakaan haittaa yhtään jos mulla sattuu oleen menkat, itteä välillä ehkä enemmän... kulta jopa nuolee mua vaikka vuotasinki...:)
Luisto heikoilla, esinahka kovilla, jätä väliin...Ehkä sain sillä aikaan haavat kohdun suuhun...
Sängyssä ainakin lakanat sotkeutuu, mut mikäs siin pesukonehan on keksitty. Mut se on ikävämpää jos menee patjoihin asti...:(
Niin ja voihan menkkojen aikana rakastella suihkussa. Sit voi heti peseytyä, eikä paikatkaan sotkeudu.
Riippuu hieman jätkästä yököttääkö....