Tarvitsen kävijälaskureita, eli useille sivuille.Seuraan ainoastaan kävijämääriä en muuta.En haluaisi maksaa niistä kun käyttö on lyhytaikainen
Ilmaisissa palveluissa saa tehtyä yhden laskurin mutta tarvitsisi useita esim 10.
Voiko itse tehdä tälläisen ohjelman ja alkuvinkki miten.
Laskurissa ei tarvitsisi näkyä omat käynnit.
LASKUREITA NETTISIVUILLE
Artsi1111
2
351
Vastaukset
- asdfqwertyasdf
Kysy palveluntarjojaltasi jos sinulla on awstats tai webalizer. Sieltä saat hyvät kävijätilastot. Lähes kaikkilla webhotellinpalveluntarjojalla on awstats tai webalizer.
- bittitohtori
Googlen oma Google Analytics on patenttilääke kaikkiin nettiliikenteen seurannan ongelmiin!
http://www.google.com/analytics/
t Bittitohtori
www.rakastatietokonettasi.net
http://koti.mbnet.fi/hjw
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676