Mainio romahduslinkki

Mainio maailmanlaajuinen romahdusseuranta :)

http://www.housepricecrash.com/
3393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jo Euroopan refernssit saisi silmakulmaan liiketta mut muuten ei. Jenkkien korot ei vaikuta paskaakaan Euroopan korkoihin, paitsi erittain pitkalla aikavalilla jos talouden suhdanteet kallistuu liikkaa johonkin suuntaan Euroopan nakokulmasta.

Äänestä
  • Jopa ammatti koululaiset ovat taloudesta paremmin perillä kuin sinä.

    Äänestä

  • ammatti koululainen kirjoitti:

    Jopa ammatti koululaiset ovat taloudesta paremmin perillä kuin sinä.

    kai tostakin tulis jotain kirjoittaa yhteen.arvaas mitä ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meghan Daum kirjoitti:

Mainio maailmanlaajuinen romahdusseuranta :)

http://www.housepricecrash.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu