pääsiäinen

kovin vaan ihmettelee kun täällä ei juuri kukaan mistään asioista kirjoita ja onko REIJO kokonaan pois listoilta...hauska niitä juttuja oli lukea....IHANAA PÄÄSIÄISTÄ KAIKILLE!
3358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...edelleen. Nyt ei vain Herra ole kehoittanut puhumaan mitään. Paitsi että, tulee hyvä elokuva TV:stä

Nyt voi kattoa ilmatteeks tuon Gibsonin Passionin kiirasstorstai-iltana 5.4. YLEltä ne, joilla telkku on. Klo 23.00 K18 elokuva!

Suosittelen, mutta en heikkohermoisille.

Äänestä
  • Tämä elokuva vääristää raamattua, sillä se ei perustu yksinomaan raamattuun. Tämän johdosta en itse oikein pitänyt elokuvasta.

    Äänestä

siunattua pääsiäistä ja munarikasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiputipu kirjoitti:

kovin vaan ihmettelee kun täällä ei juuri kukaan mistään asioista kirjoita ja onko REIJO kokonaan pois listoilta...hauska niitä juttuja oli lukea....IHANAA PÄÄSIÄISTÄ KAIKILLE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu