rx jarrukytkin rikki

takajarruvalo ei tunnu toimivan taka jarrusta painettaessa. Onko jollakin kokemusta, kuiinka ko kytkintä voisi mitata. Onko ollut vastaavia ongelmia muiden 5v vanhojen mopojen kanssa.
Mitähän lienee uusi osa maksaa?
1323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kato ettei siit jarrupolkimen päältä oo pihat poikki. mun apriliassa oli nimittäin poikki ku ainako polkasee ni jalka käy siihen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai kaapeli poikki kirjoitti:

takajarruvalo ei tunnu toimivan taka jarrusta painettaessa. Onko jollakin kokemusta, kuiinka ko kytkintä voisi mitata. Onko ollut vastaavia ongelmia muiden 5v vanhojen mopojen kanssa.
Mitähän lienee uusi osa maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu