apua!!! miten saan aina ikkunan katoamaan !!! nään kun se vilahtaa vasemmalla koneessa.auttakaa tyhmää aloittelijaa .Kiitos.
messengerin ikkuna
VIIVIKOO
11231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kopioit seuraavan tekstin start->run(käynnistä->suorita) kenttään:
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.remove
kuules kun ongelma on se että se katoaa issekseen jonnekin, siis se missä on kavereiden profiilit .tää on varmaan aika tyhmää,alapalkissa on mesen nää hahmot ja kun painan sitä ,niin vilahtaa jotain vasemmalle.
eikä avaudu mitään ikkunaa.
mua raukkaa kun kukaan ei auta ,ja pitäs onnittelut lähettää
laajennettu työpöytä käytössä, itsellä joskus on telkkua varten. Työpöydällä klikkaa hiiren oikealla ja ominaisuudet.
ei ole,yritin siitä pienennä ,suurenna ,palauta. .kun klikkaan
WLM sitä palkissa olevaa niin vilahtaa vaan vasemmalle , varmaan tosi yksinkertainen ratkaisu mutta en osaa
http://webmessenger.msn.com/?mkt=fi-fi Tolla ne onnittelut voit laittaa :)
kohta alan itkeen !!!!!!!!!
tilanne on sama
TEKNIIKANIHME VOI AUTTAA ,,,, PLIIS
varma että sulla ei ole laajennettu työpöytä päällä.
Katos vielä siinä työpöydällä
hiiren oikea->ominausuudet->asetukset->siinä klikkaa sitä 2ruutua ja katso. Muuten en osaa muuta sanoa kuin että asenna uudestaan.
Voithan koklata mitä tekee kun klikkaat livemesen kuvaketta hiiren oikealla ja siinä lähetä pikaviesti.
ja kiitti ,mutta en ole saanut yrityksistä huolimatta toimimaan. pitää odotella jos joku neuvois , siis tai minä osaisin . hyvää yötä