Onkohan hortonomin

Sillä n.32 v henkilöllä joka kasvatti huumekasveja.ja varppiin niin viisas.että yhteiskunnalla maksatti sähkölaskunsa ja muutkin??eikös paikkakunnan sheriffit mainostanu lehessä.ettei keuruulla oo huumeita.Hyvä paikkakunnan sanomat laitto vakavan rikoksen kaikkien tietoon.eikä suojele!!!!!!!!
2523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ketvelniemestä vai Kivelästä?

Äänestä
  • Sieltähän on useasti kovin murheellisia tarinoita julkisuudessa.terveystalo.kunnan rivarit.sinne ne yhteiskunnan raukimmat rosvot majoittuvat valitettavasti ( kun ei ole vielä sitä vankilaakaan)huono juttu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koulustus????? kirjoitti:

Sillä n.32 v henkilöllä joka kasvatti huumekasveja.ja varppiin niin viisas.että yhteiskunnalla maksatti sähkölaskunsa ja muutkin??eikös paikkakunnan sheriffit mainostanu lehessä.ettei keuruulla oo huumeita.Hyvä paikkakunnan sanomat laitto vakavan rikoksen kaikkien tietoon.eikä suojele!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu