Olipa helppoa

saada rakebackkiä

Ajattelin että jotain vaatimuksia on, mutta eipä ollutkaan. Tallettelin testimielessä tuonne www.tilttaa.com :iin pikkusen rahaa ja liityin siihen vip-systeemiin.
Sain 30% rakebackin, eikä ollut edes mitään vaatimuksia. Sen saa ilmeisesti kaikki pelaajat. Viidenkympin erissä ilmeisesti makselevat noita rakebackkejä.
Muista en tiedä, mutta mä ainakin otan osan pelirahoista takaisin.

3

689

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Just just

      Tilttaa pojilla ei taida olla rahaa mainostaa kun tanne spamaa.

      Lol

      Paska paikaa

      • gfsdafg

        jep,jos toi on suomalainen laittakaa y-tunnus sivuillenne. Mä en ainakaa tollaselle saitille laita senttiäkää jolla ei oo rahaa mainostaa eikä paljasta mitää tietoja yrityksestä.

        Suomen "kovin" pokerihuone:):):):):):) taustalla taitaa olla kaiken lisäks jotain teinejä


      • Laillapa
        gfsdafg kirjoitti:

        jep,jos toi on suomalainen laittakaa y-tunnus sivuillenne. Mä en ainakaa tollaselle saitille laita senttiäkää jolla ei oo rahaa mainostaa eikä paljasta mitää tietoja yrityksestä.

        Suomen "kovin" pokerihuone:):):):):):) taustalla taitaa olla kaiken lisäks jotain teinejä

        Rakeback-diilejä saa monilta tunnetuilta ja luotettavilta pokerisivustoilta jos tuo sattuu joitakin epäilyttämään..

        Pakko mainita muuten sellainen asia että tuo kyseinen domain "tilttaa.com" on rekisteröity jollekkin Vanuatussa päämajaansa pitävälle firmalle, että tiedä siitä kotimaisuudesta sitten.. :-D

        Vanuatu on siis Maailmanpankin kehitysmaaksi luokittelema saarivaltio Tyynellä valtamerellä, pari tuhatta kilometriä Australiasta itään..

        Siitä en ala väittelemään että onko tuo kyseinen paikka luotettava vai ei. Kukin päättäköön itse..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      22
      2738
    2. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      11
      1805
    3. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      67
      1719
    4. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      52
      1655
    5. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      119
      1643
    6. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      1593
    7. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      70
      1429
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1235
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      31
      1168
    10. Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"

      Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1117
    Aihe